Latvijas gāze triju bērnu māmiņu apvaino gāzes zagšanā un piemēro 7 000 eiro sodu

5 komentāri

Pēdējā laikā daudz runāts par gāzes tirgus liberalizāciju jeb atvēršanu. Patiesībā tas, ka notiks liberalizācija, ir neizbēgami, bet līdzšinējais monopolists – uzņēmums Latvijas gāze – par katrām varītēm cenšas saglabāt savu galvenā gāzes piegādātāja statusu valstī.

Raidījums Bez Tabu saņēmis sūdzību par šo uzņēmumu un tā rīcību, kas klientam tā vien šķiet liek gribēt ātri vien atteikties no Latvijas gāzes pakalpojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Triju bērnu mamma saskārusies ar pavisam nepatīkamu situāciju. Viss sācies tad, kad pērnā gada nogalē veikta kārtējā gāzes skaitītāja pārbaude.

Sieviete stāsta, ka uzņēmuma darbinieki pēc pārbaudes paziņojuši, ka nepieciešams mainīt skaitītāju. Vispārsteidzošākais sekojis šā mēneša sākumā. Uzņēmums vaino sievieti par gāzes zagšanu un piemēro sodu vairāk nekā 7 000 eiro apmērā.

Foto

Video

TOP komentāri

 • VIEDAIS KLIENTS
  +3 +3 0

  VIEDAIS KLIENTS

  Atbilde-MHM
  Nevajag to un nevajag šo ,it kā Latvijas Gāze agrāk ar saviem klientiem neizdarijās negodigi ar Makari priekšgalā !
  Kas bija spējīgs cīnīties viņu negodigumam,tie ar panāca taisnību ,bet daudzi nolaida rokas un nebija lidzeklu !
 • Aita Auniņa
  +3 +3 0

  Aita Auniņa

  Latvijas Gāzes klientiem ,lai ielaistu stādniekus kat ko parbaudit vai mainīt skaititajus, vispirms jāiegūst zināšanas ,lai būtu kompetenti šo darbu veicēju godigumam,vai negodigumam!!
  L/G klients!
 • mhm
  +3 +3 0

  mhm

  Paldies, nevajag vērt vaļā gāzes tirgu. Elektrībai atvēra un tarifi palēcās gandrīz dubultīgi, vai mums to vajag.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl