Latvijā darbojas “padomju sistēma” – policisti saviem kolēģiem sodu neuzliks, uzskata aculiecinieks

1 komentārs
Latvijā darbojas “padomju sistēma” – policisti saviem kolēģiem sodu neuzliks, uzskata aculiecinieks
Ekrānuzņēmums

Tautā ir teiciens – vārna vārnai acīs neknābj. Parasti to tauta lieto tad, kad runa ir par kādas vienas iestādes savstarpēju darbinieku piesegšanu vai nevēlēšanos sodīt savu kolēģi – lielākoties par policiju. Par sakāmvārda spēku ir pārliecināts Bez Tabu nākamā stāsta varonis, kurš kādā Rīgas ielā novērojis nesmukumus.

Lienes iela Rīgā tagad ir jauki atjaunota iela rajonā, kurš daudziem kādreiz asociējās ar prostitūtu pulcēšanās vietu. Tie laiki aiz muguras, un šejienes iedzīvotāji priecājas par to, ka viņu dzīvesvietas apkārtne uzplaukst, ieskaitot zaļo zonu.

Zālītē vasaras laikā vietējie mīl atpūsties, taču – vai zālājs sazaļos, ja regulāri uz tā tiek novietoti auto? Privāto auto īpašnieki – tā ir tikai viena lieta, bet cita lieta, – ka nupat te manītas Valsts policijas automašīnas.

Aculiecinieka uzņemtajos fotoattēlos redzams, ka zaļajā zonā stāvēšanas aizlieguma zīmes zonā ir gan pašu iedzīvotāju, gan likumsargu spēkrati. Būdams apzinīgs pilsonis, kungs zvana pašvaldības policijai. Taču viņš nemaz nav pārsteigts par to, ka galu galā izrādās – policisti par auto novietošanu neatļautā vietā netiek sodīti.

Turklāt pašvaldības policijas atsūtītajos foto valsts likumsargu auto nav redzami. Bez Tabu ir citu, neatkarīgu avotu apstiprinājums, ka tad, kad pašvaldības policija bija te, Valsts policijas auto arī stāvējuši.

Tātad – pašvaldības policija saka, ka pārkāpums nav konstatēts, kā situāciju komentē valsts likumsargi? Skaidrojums – uz attiecīgo adresi ir bijis izsaukums, kādā dzīvoklī atrasts līķis. Šādā situācijā policisti drīkst bez ieslēgtām bākugunīm pārkāpt stāvēšanas noteikumus.

Video!

1 komentārs