VIDEO! Latvieši nav iecienījuši kļavu sīrupu, daudzi to pat neatpazīst!

1 komentārs

Pavārs Elmārs Tannis savulaik uz Latviju pārcēlies no Kanādas. Kļavu sīrupu joprojām uzskata par savu bērnības visiecienītāko gardumu!

Elmārs pārliecinājies, ka Latvijas iedzīvotāji kļavu sīrupu nav īpaši iecienījuši un neuzskata to par pirmās nepieciešamības produktu savās mājās, kā tas pieņemts Kanādā! Lai pārbaudītu, vai Elmāram ir taisnība, raidījums Bez Tabu veica eksperimentu – vai latvieši maz zina, kā garšo kļavu sīrups?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki, kuri kļavu sīrupu kādreiz ir nogaršojuši, uzreiz var noteikt, kas tā par garšu, taču cilvēki, kuri nekad to nav baudījuši, samulst! Skaties video!

Uztura speciāliste Laura Ābele akcentē, ka kļavu sīrups satur balto rafinēto cukuru, kas noteiktos daudzumos ir veselīgs un to drīkst lietot uzturā! Ja ikdienā sīrupus lietojam par daudz, tas var izraisīt dažādas saslimšanas, piemēram, otrā tipa cukura diabētu, aptaukošanos vai dažādas sirds slimības!

Foto

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl