Komentāri

Vienīgais veids, kādā ziedojot, tiek prasīta komisijas maksa, ir, veicot tālruņa zvanu. Proti, kompānija Lattelecom, kas ir valsts kapitālsabiedrība, 12% iekasē kā komisijas maksu, lai segtu tehniskos izdevumus. Šādi izdevumi ir arī, piemēram, komercbankām, ja tiek veikts pārskaitījums, tomēr bankas ir atteikušās no šīs komisijas maksas iekasēšanas, uzskatot to par savu artavu ziedojumā. 

144 tūkstoši eiro bērnu rehabilitācijas centram, 140 tūkstoši eiro – kā palīdzība slimu bērnu aprūpei. Šie ir tikai daži labdarības projekti, kurus organizē organizācija Ziedot.lv. Tās vadītāja Rūta Dimante norāda, – visi saziedotie līdzekļi 100% apmērā nonāk mērķim. “To nosaka arī Latvijas likumdošana,” pauž R. Dimante. “Savukārt, ja ziedo vispārīgi, nenorādot mērķi, organizācijai ir tiesības 25% no vispārīgā ziedojuma izmantot vispārīgiem izdevumiem, piemēram, elektrības rēķinu apmaksai utt., vienā vārdā sakot – administrēšanai,” skaidro Ziedot.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vienīgais veids, kur ziedojot ir komisija, ir – izmantojot tālruņa zvanu. Lattelecom apkalpošanas komisija ir 12,1% par katru zvanu. Lattelecom pārstāvji norāda, ka komisijas maksa ir par tehniskajām izmaksām. Tikmēr, piemēram, komercbankas no maksas par ziedojumu apstrādes ir atteikušās – un tas uzskatāms par šo te banku artavu ziedojumā.

Skaties video un uzzini vairāk!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 44

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl