Konkurss: Cik labi tu pazīsti Meraiju Keriju?

151 komentārs
Konkurss: Cik labi tu pazīsti Meraiju Keriju?
Foto: Google.com ()

Bez Tabu: DZĪVES SMALKUMI piedāvā – aizpildi testu, uzraksti, kāpēc tev pienāktos unikālā iespēja tikties ar amerikāņu dziedātāju Meraiju Keriju un laimē tikšanos ar dīvu! Balvā 2 lieliskas sēdvietas, iespēja satikt un kopīgi nofotografēties ar mūzikas zvaigzni Meraiju Keriju! Balvas kopējā vērtība iespaidīga – 1200 eiro!

Meraija Kerija ir mūzikas ikona un soulmūzikas leģenda. Ar vairāk nekā 220 miljoniem pārdotu ierakstu Kerija ir viena no visu laiku veiksmīgākajām personībām mūzikas biznesā.

Dziedātāja ir slavena ar spēcīgo piecu oktāvu vokālu un talantīgo dziesmu rakstīšanu. Meraija Kerija ir saņēmusi ”Billboard” godalgu kā desmitgades labākā mūziķe, ”World Music Award” kā veiksmīgākā dziedātāja šajā tūkstošgadē un ”Icon Award” par unikāliem sasniegumiem dziesmu rakstīšanā.

Eiropas koncerttūres ”Sweet Sweet Fantasy” ietvaros mūziķe sniegs 23 arēnu šovus, izpildot savas karjeras lielākos hitus.

Koncerts Arēnā Rīga notiks jau 7. aprīlī.

Uzvarētājs tiks paziņots 25. martā TV3 raidījumā Bez Tabu: Dzīves smalkumi plkst. 20.20!

Konkursa uzvarētāja un galvenās balvas ieguvēja (2 biļetes uz koncertu un iespēju satikties ar pasaulslaveno dziedātāju klātienē) ir KRISTINA BELSKA! Apsveicam. Lai tiktu pie godam nopelnītās balvas jums ir divas iespējas – rakstīt uz Bez Tabu e-pastu ([email protected]), vai zvanīt (6 709 9090)!

151 komentārs