Komentāri
Uzmanību! Jauns iknedēļas konkurss un iespēja laimēt bezgala gardu “Riga Food 2018” apmeklējumu četriem!

Iknedēļas konkursa balvā šoreiz četri ielūgumi uz pārtikas izstādi ”Riga Food 2018”, kas notiks no 5. līdz 8. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā! Atbildi uz zemāk redzamo jautājumu un, iespējams, tieši Tevi izlozēsim un apbalvosim ar ielūgumiem!

Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

Konkursa norise

Pareizo atbildi iesniegt var līdz ceturtdienas plkst. 12.00 (06.09.), bet uzvarētāju noskaidrosim jau plkst. 17.00 (06.09.)!

Balva!

Četri ielūgumi uz izstādi ”Riga Food 2018” – daudz gardu produktu, delikateses, dzērieni, garšvielas, nacionālo virtuvju labumi. Degustē! Vēro pavāru konkursus, bārmeņu sacensības, tējas meistaru ceremonijas; uzzini, kāpēc jāēd maize. Profesionāļiem – jaunākās pārtikas tehnoloģijas, iepakojums un aprīkojums.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl