36 komentāri
Tavs īstais Līgo vainags! Pildi testu un uzzini, kādai šogad jābūt Tavai ziedu rotai!

Visiem sen zināma patiesība – katram ziedam ir sava nozīme. Raidījums Bez Tabu jau laikus gatavojas Jāņu svinēšanai un piedāvā Tev unikālu iespēju – uzzini, kādam jābūt Tavam svētku vainadziņam! Aizpildi pavisam vienkāršu testu par sevi un uzzini, kuru ziedu vainags Tevi visvairāk raksturos un svētkos izcels uz apkārtējo fona!

Atbildi uz astoņiem jautājumiem un noskaidro, kurš zieds Tevi visspilgtāk raksturo, un Jāņos uzpin šo ziedu vainadziņu! Ar testa rezultātu droši dalies uz savu sociālo tīklu laika joslas, lai visi Tavi draugi redz, kurš no šiem skaistajiem ziediem rotās tavu galvu svētku laikā!

Noskaidro, kāds ziedu vainags šogad jāpin Tev!

1/7

Kuru no Jāņu cienastiem tu labāk izvēlētos?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl