Tavi gardākie Līgosvētki! Izveido pats savu šašlika iesmu un saņem gardumu grozu no “Spilva”

15 komentāri
Tavi gardākie Līgosvētki! Izveido pats savu šašlika iesmu un saņem gardumu grozu no “Spilva”

Ar straujiem soļiem tuvojas vieni no gada gaidītākajiem svētkiem – Jāņi! Šie svētki bez alus, siera, vainagiem, ozola zariem, rudzupuķēm un gaļas nemaz nav iedomājami! Raidījums Bez Tabu un “Spilva” Tevi izaicina – izveido savu īpašo un gardo šašlika iesmu un parādi draugiem, kāds šašliks Tev vislabāk garšo, lai viņi, savukārt, svētkos Tevi varētu pārsteigt!

Viss, kas Tev jādara: izvēlies uz kāda fona gribi pasniegt savu šāšlika iesmiņu, izvēlies, kas atradīsies uz iesmiņa, un trešais solis – izvēlies kādu no gardajām “Spilva” mērcītēm! Kad viss gatavs – dalies ar rezultātu uz savas laika joslas sociālajos tīklos, lai visi Tavi draugi redz, kāds ir Tavs iecienītākais šašlika iesmiņš, kā arī atstāj savu kontaktinformāciju, lai piedalītos balvas izlozē – pilnu gardumu grozu no “Spilva”.

Pagatavo savu Līgo šašlika iesmu!

[beztabusasliks]

Balva

Ražotājs “Spilva” sarūpējis īpašu gardumu grozu svētku svinēšanai. Viss, kas Tev jādara: atstāj kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties! Bildes īpašnieks, par kura izveidoto šašlika iesmiņu būs visvairāk sabalsots, saņems gardo balvu! Uzvarētāju paziņosim 26. jūnija raidījumā – lai veicas!

KONKURSS NOSLĒDZIES!!!

Uzvarētāju uzzini šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl