18 komentāri
Tava īpašā diena! Iesūti savu brīnišķīgo, skaisto, romantisko kāzu foto un laimē balvu!

Svētki par godu mīlestībai! Tā īpašā diena, kad jūtaties kā karalis ar karalieni – jūsu kāzu diena! Kad cilvēki ierodas jūs apsveikt par to, ka mīlat viens otru un esat gatavi to apliecināt visu klātesošo priekšā. Tā diena, kad liekas, ka mīlestība ir visu varena. Tā diena, kad gan jūs paši, gan jūsu svinību viesi, esat saposušies tik smalki un skaisti, kad viss liekas vairāk nekā perfekti!

Iesūti arī Tu savu neaizmirstamo, īpašo, romantisko, skaisto kāzu bildi un kopā izveidosim brīnišķīgu kāzu galeriju – jo kas gan var būt skaistāks par laimīgiem, skaistiem un iemīlējušiem cilvēkiem!

Par visām iesūtītajām fotogrāfijām ir iespēja arī balsot (tikai vienu reizi)! Bilde, kura būs izpelnījusies visvairāk simpātijas, tiks pie balvas!

Uzvarētājs:

Bildes drīkst iesūtīt līdz pat svētdienai 13.08. (ieskaitot) un uzvarētāju raidījums paziņos jau pirmdien 14.08.!

Konkurss ir noslēdzies!!!!

Skaties, kurš no visiem foto ir uzvarējis, šeit!

Balva!

Lūk, arī solītā balva! Dalībnieks, kura bilde būs saņēmusi visvairāk balsu, balvā saņems šo bezalkoholisko atspirdzinājumu no raidījuma Bez Tabu Kāzu stāstu rubrikas atbalstītāja šampanieša “Bosca”.

TOP komentāri

 • Daiga
  +4 +4 0

  Daiga

  Kapēc nevar nobalsot par bildēm kuras ir iesūtītas uz konkursu " Tava īpašā diena ".
 • Skatitajs
  +1 +1 0

  Skatitajs

  Kāzas - arī šogad daudz pāru izvēlējās laulāties 07.07.2017., jo tas esot maģisks datums... Interesanti, cik īsti laulību tika noslēgtas "maģiskajā" 07.07.2007., un, īpaši interesanti, - cik no tām vēl ir spēkā? Vai tiešām maģisks ir maģisks? :)
 • Lāsma
  +1 +1 0

  Lāsma

  Kāpēc kad pievieno bildi nevar pievienot 2uzreiz man nācas pa daļām sūtīt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl