3 komentāri
Positivus vai Osvalds? Aizpildi testu un noskaidro, kurš ir Tavs īstais vasaras festivāls!

Ar katru gadu tā vien šķiet, ka mūzikas festivāli Latvijā aug kā sēnes pēc lietus. Izvēlēties, uz kuriem braukt un kurus šogad izlaist, ir gandrīz neiespējami! Raidījums Bez Tabu sarūpējis nelielu špikeri, kā noteikt, kurš ir festivāls, kuru Tu tiešām nevari laist garām un kurš tad patiesībā ir tas Tavs īstais vasaras festivāls!

Raidījums Bez Tabu iedvesmojoties no jūnijā jau notikušajiem festivāliem, vēlas saviem skatītājiem sniegt palīdzīgu roku un sagatavojis testu. To aizpildot, Tev ir iespēja uzzināt, kuru mūzikas festivālu Tev būtu nepieciešams apmeklēt, jo tas atbilst tieši Tavām vēlmēm, raksturam un temperamentam!

Ar rezultātu dalies savā sociālo tīklu laika joslā, lai arī Tavi draugi redz, uz kuru no visiem festivāliem viņiem jādodas Tev līdzi!

Uzzini, kurš ir Tavs vasaras festivāls!

1/7

Ja ir iespēja, ko Tu labprātāk izvēlies?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl