Piedalies konkursā un laimē “Saules salona” dāvanu karti 40 eiro vērtībā!

1 komentārs
Piedalies konkursā un laimē “Saules salona” dāvanu karti 40 eiro vērtībā!

Atbildi pareizi uz zemāk redzamo jautājumu un, iespējams, tieši tu tiksi pie ļoti noderīgas balvas – dāvanu kartes – no “Saules salona” 40 eiro vērtībā, kuru var izmantot, izvēloties vai nu “Saules salona” skaistumkopšanas pakalpojumus vai arī “Dr. Grandel” kosmētiku!

  • "Dabas Dimanti" produkti 100% nesatur:?
  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Konkursa norise

  Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (23.03.2020.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

  Balva

  Lai gan ir vīrusu laiks, cilvēkiem ir jāatgūst enerģija, lai sagatavotos pavasarim, tāpēc šoreiz balvā ir dāvanu karte no “Saules salona” 40 eiro vērtībā, kuru var izmantot, izvēloties vai nu “Saules salona” skaistumkopšanas pakalpojumus, vai arī “Dr. Grandel” kosmētiku, t.sk. jaunās “Vitamin Infusion” sērijas produktus, kas būs spēcīgs enerģijas lādiņš ziemas nogurdinātajai ādai jebkurā vecumā.

  “Vitamin Infusion” atspoguļo tās darbības pamatprincipu – A, B, C vitamīnu infūziju ādā. Produkti ir no granātābolu ziedu un mango ekstraktiem, tāpēc tiem ir maiga, vieglu augļu smarža. Salonā tiek ievēroti pandēmijas noteikumi, kas ir svarīgi gan meistaru, gan klientu drošībai, jo “Saules salonam” pret šo ierobežojumu laiku ir nopietna attieksme, tāpēc uz salonu cilvēki var nākt droši, atceroties, ka šajā sarežģītajā laikā mums ir jārūpējas par sevi un savu izskatu, jo no tā ir atkarīga arī mūsu veselība un labsajūta.