Piedalies “Bez Tabu” iknedēļas konkursā un laimē 4 ielūgumus uz izstādi “Māja 2019”!

Pievienot komentāru
Piedalies “Bez Tabu” iknedēļas konkursā un laimē 4 ielūgumus uz izstādi “Māja 2019”!

Jauns “Bez Tabu” iknedēļas konkurss ir klāt! Šoreiz viens laimīgais saņems 4 ielūgumus uz būvniecības izstādi ”MĀJA”, kurā ikviens varēs atrast visu nepieciešamo gan mājokļa būvniecībai un remontam, gan arī interjeram. Atbildi pareizi uz zemāk redzamo jautājumu un ielūgumi var būt tavi!

  • Kurš ir viens no Andrea Bočelli visu laiku visvairāk pārdotajiem singliem, kas tapis sadarbībā ar Sāru Braitmenu?
Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz ceturtdienas (14.03) plkst. 11.00, bet uzvarētāju noskaidrosim jau līdz tās pašas dienas plkst. 12.00!

Balva

4 ielūgumi uz izstādi ”Māja 2019”. Izstādē varēs iepazīties ar jaunākajiem būvmateriāliem un tendencēm būvniecībā – sākot no betonēšanas palīgmateriāliem un ēku būvniecības no dabīgiem materiāliem līdz pat cementa-skaidu apdares plāksnēm ventilējamām fasādēm un modernai izolācijas ieklāšanas sistēmai. Plašā klāstā būs arī apdares materiāli – dažādu veidu iekšdurvis un ārdurvis, bīdāmo durvju sistēmas, vinila un koka grīdas, dažādi koka, mākslīgā akmens un stikla elementi gan iekšējai apdarei, gan elegantām māju fasādēm.