Komentāri
Palodze, dobe, balkons vai lauks – ja arī Tev ir paša izlolots dārziņš, iesūti FOTO!

“Tavs dārzs, Tavs lepnums!” Tā četros vārdos varētu aprakstīt ikviena sajūtas, kad savā, paša rokām izveidotajā, dārzā uzzied pirmais gurķis, vai tomāts. Tas lepnuma brīdis, kad sīpolloki ir saauguši tik ļoti, ka nav žēl salātiem tos pievienot tā pavairāk! Tas ir brīdis, kad paveries un sajūti sevī īstu latviešu zemnieku!

Vienalga, vai tā ir piemājas dobe, vai uz balkona uzlikta puķpodkatse, jo tik un tā, tas ir un paliek Tavs šīs vasaras dārziņš. Ja arī Tu lepojies ar savu milzīgo darbu, iesūti foto un kopā ar raidījumu Bez Tabu, izveidosim galeriju – “Tavs dārziņš, Tavs lepnums”, kurā visiem būs iespēja pārliecināties, ka mēs latvieši esam ar izdomi, tieksmi augt un attīstīties, kā arī protam paši izaudzēt savu gurķi, loku un tomātu!

Iesūti foto!

  • Pievieno foto

    Maks. 10 MB

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 1

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl