Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un “Viaplay” Sporta pakas kupona laimētājs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt video satura platformas ”Viaplay” 3 mēnešu ”Viaplay” Sporta pakas kuponu! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma studiju!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Bez Tabu studija atrodas Rīgā! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Justu Rumbergu (tālruņa numurs – 22178***), kura savā īpašumā ieguva video satura platformas ”Viaplay” 3 mēnešu kupons ”Viaplay” Sporta pakai.

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl