Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un jūras velšu gardumu groza no ražotājs “Calvo” ieguvējs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt dažādi tunča konservi un citas jūras veltes no vadošā Spānijas konservu ražotāja – ”Calvo”! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma Bez Tabu vadītāju Juri Šteinbergu!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Bez Tabu raidījuma vadītājs Juris Šteinbergs ir no Limbažiem! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Ivetu Kiberi (tālruņa numurs – 27030***), kura savā īpašumā ieguva jūras velšu gardumu grozu no vadošā konservu ražotāja Spānijā – “Calvo”!!

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl