Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un jūras velšu gardumu groza no ražotājs “Calvo” ieguvējs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt dažādi tunča konservi un citas jūras veltes no vadošā Spānijas konservu ražotāja – ”Calvo”! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma Bez Tabu vadītāju Juri Šteinbergu!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Bez Tabu raidījuma vadītājs Juris Šteinbergs ir no Limbažiem! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Ivetu Kiberi (tālruņa numurs – 27030***), kura savā īpašumā ieguva jūras velšu gardumu grozu no vadošā konservu ražotāja Spānijā – “Calvo”!!

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl