Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un divu ielūgumu uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan” laimētājs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt divus ielūgumus uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan”, kas decembrī norisināsies dažādās Latvijas pilsētās! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma korespondentu Ēriku Palkavnieku!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Ēriks Palkavnieks vada arī televīzijas raidījumu “Iespējams tikai Krievijā”! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Andu Gerhardi (tālruņa numurs – 28705***), kura savā īpašumā ieguva divus ielūgumus uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan”, kas decembrī norisināsies dažādās Latvijas pilsētās.

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl