Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un divu ielūgumu uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan” laimētājs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt divus ielūgumus uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan”, kas decembrī norisināsies dažādās Latvijas pilsētās! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma korespondentu Ēriku Palkavnieku!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Ēriks Palkavnieks vada arī televīzijas raidījumu “Iespējams tikai Krievijā”! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Andu Gerhardi (tālruņa numurs – 28705***), kura savā īpašumā ieguva divus ielūgumus uz TV3 jaungada humoršovu ”Savādi gan”, kas decembrī norisināsies dažādās Latvijas pilsētās.

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl