Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un divu ielūgumu uz šovu “X Faktors” laimētājs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt divas biļetes uz šovu ”X Faktors” svētdienas (29.10.) tiešraides raidījumu Rīgas kinostudijā! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma vadītāju Egonu Reiteru!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Bez Tabu raidījuma vadītāja Egona Reitera dzimtā pilsēta ir Sigulda! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Montu Smiltnieci (tālruņa numurs – 26084***), kura savā īpašumā ieguva divas biļetes uz šovu ”X Faktors” svētdienas (29.10.) tiešraides raidījumu Rīgas kinostudijā!

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl