Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un dāvanu kartes 30 eiro vērtībā no veterinārās aptiekas “Mīluļiem.lv” ieguvējs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt matu kopšanas līdzekļus un ielūgumus uz izstādi ”Baltic Beauty 2017”! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma Bez Tabu korespondentu Artūru Špaku!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, pareizā atbilde bija – Bez Tabu raidījuma korespondents Artūrs Špaks ir no Talsiem! Raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam uzvarētāju – Lindu Jansoni (tālruņa numurs – 26473***), kura savā īpašumā ieguva dāvanu karti 30 eiro vērtībā no veterinārās aptiekas ”Mīluļiem.lv”!!

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl