Komentāri
Noskaidrots Bez Tabu konkursa uzvarētājs un 4 ielūgumu laimētājs!

Raidījums Bez Tabu piedāvāja konkursu, kurā bija iespēja laimēt 4 ielūgumus uz izstādi ”Dzīvnieku pasaule” “Skonto” hallē! Bija nepieciešams atbildēt uz Bez Tabu sagatavoto jautājumu par raidījuma jauno studiju!

Paldies visiem, kas piedalījās. Konkurss ir noslēdzies, un raidījums Bez Tabu ir noskaidrojis uzvarētāju!

Apsveicam šīs nedēļas (11.09.–15.09.) uzvarētāju – Ralfu Bērziņu (tālruņa numurs – 20038***), kurš savā īpašumā ieguva 4 ielūgumus uz izstādi ”Dzīvnieku pasaule” 16. un 17. septembrī “Skonto” hallē!

Lai iegūtu savā īpašumā godam nopelnīto balvu, raksti uz beztabu@tv3.lv!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl