Komentāri
Noskaidroti fotokonkursa “Tavs 1. septembris” uzvarētāji un balvu ieguvēji! Apsveicam!

Bez Tabu 1. septembrī lūdza saviem skatītājiem iesūtīt viņu skaistās, krāšņās un brīnišķīgās pirmās skolas dienas bildes. Vienalga – uzsāktas mācības bērnudārzā, skolā, vai augstskolā – piedalīties varēja ikviens!

Paldies visiem, kas iesūtīja savus foto – kopā saņēmām 402 brīnišķīgas 1. septembra bildes! Pēc skatītāju balsojuma esam noskaidrojuši pirmo trīs vietu ieguvējus un balvu laimētājus!

Balva!

Balvas šoreiz sarūpēja “PHOTO SPACE RIGA“! Pirmās vietas ieguvējs tiek pie brīnišķīga fotoaparāta “Fujifilm instax Mini” 9 momentfoto kamera un diviem filmiņu kartridžiem (20 kadri)! Otrās un trešās vietas ieguvēji iegūst dāvanu karti “Photo Space Riga” veikalā 30 eiro vērtībā!

1.vieta – Veronika Golubicka – 755 balsis

“Pirms 16 gadiem sāku iet 1. c klasītē un saņēmu no skolotājas šādu apsveikumu. Šogad pati esmu skolotāja tieši 1.c, tādēļ tādus pašus sataisīju arī saviem pirmīšiem, cerībā, ka kāds to glabās tāpat kā es.”

2.vieta – Nansija Freija – 640 balsis

“1. septembris? Nē,vēl tak nav īsti bijusi vasara 🎈🎈🎈”

3.vieta – Līga Dukaļska – 412 balsis

“Meitiņas pirmais 1. septembris bērnudārziņā!”

Visas iesūtītās bildes iespējams apskatīt šeit!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl