Komentāri
Noskaidroti fotokonkursa “Tavs 1. septembris” uzvarētāji un balvu ieguvēji! Apsveicam!

Bez Tabu 1. septembrī lūdza saviem skatītājiem iesūtīt viņu skaistās, krāšņās un brīnišķīgās pirmās skolas dienas bildes. Vienalga – uzsāktas mācības bērnudārzā, skolā, vai augstskolā – piedalīties varēja ikviens!

Paldies visiem, kas iesūtīja savus foto – kopā saņēmām 402 brīnišķīgas 1. septembra bildes! Pēc skatītāju balsojuma esam noskaidrojuši pirmo trīs vietu ieguvējus un balvu laimētājus!

Balva!

Balvas šoreiz sarūpēja “PHOTO SPACE RIGA“! Pirmās vietas ieguvējs tiek pie brīnišķīga fotoaparāta “Fujifilm instax Mini” 9 momentfoto kamera un diviem filmiņu kartridžiem (20 kadri)! Otrās un trešās vietas ieguvēji iegūst dāvanu karti “Photo Space Riga” veikalā 30 eiro vērtībā!

1.vieta – Veronika Golubicka – 755 balsis

“Pirms 16 gadiem sāku iet 1. c klasītē un saņēmu no skolotājas šādu apsveikumu. Šogad pati esmu skolotāja tieši 1.c, tādēļ tādus pašus sataisīju arī saviem pirmīšiem, cerībā, ka kāds to glabās tāpat kā es.”

2.vieta – Nansija Freija – 640 balsis

“1. septembris? Nē,vēl tak nav īsti bijusi vasara 🎈🎈🎈”

3.vieta – Līga Dukaļska – 412 balsis

“Meitiņas pirmais 1. septembris bērnudārziņā!”

Visas iesūtītās bildes iespējams apskatīt šeit!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl