Mans 1. septembris ir visforšākais! Dalies ar savu foto un laimē!

7 komentāri
Mans 1. septembris ir visforšākais! Dalies ar savu foto un laimē!

Vasara jau gandrīz ir beigusies, un klāt viena no nozīmīgākajām skolēnu dienām – 1. septembris! Kā ierasts, šo dienu svin ne tikai paši gaviļnieki, bet arī skolotāji, bērnu vecāki, radinieki un draugi!

KONKURSS IR NOSLĒDZIES!!

Paldies visiem, kas piedalījās. Uzvarētājus uzzini šeit!

Bez Tabu arī vēlas šo dienu kaut nedaudz padarīt īpašāku un piedāvā iespēju iegūt savā īpašumā fotoaparātu! Iesūti foto, kā Tu svini savu pirmo skolas dienu, un piedalies konkursā!

Vienalga – vai šo dienu svini skolā kopā ar klasesbiedriem un skolotāju, dodies uz kafejnīcu svētku vakariņās, vai uzklāj svētku galdu mājās ar ģimeni, vai ar draugiem meties jautrās dejās līdz rīta gaismai, iesūti savu 1. septembri!

Par iesūtītajām bildēm ir iespēja balsot autorizējoties ar savu saciālā tīkla kontu. Balvas šoreiz sarūpētas ne tikai pirmās vietas ieguvējam!

Iesūti savu 1. septembri!

Balva

Balsojumā tiks noteikts, kurš savā īpašumā iegūs galveno balvu! Pirmās vietas ieguvējs tiks pie brīnišķīga fotoaparāta “Fujifilm instax Mini” 9 momentfoto kamera un divi filmiņu kartridži (20 kadri)! Otrās un trešās vietas ieguvēji iegūs dāvanu karti “Photo Space Riga” veikalā 30 eiro vērtībā! Veiksmi!

PHOTO SPACE RIGA” ir vieta, kur pieejama kvalitatīva fotodarbu druka, dzīvespriecīgās instax momentfoto kameras un to aksesuāri, kā arī Fujifilm X fototehnika. Šeit iespējams apmeklēt vieslekcijas un seminārus, organizēt dažādus pasākumus, gan arī izmantot kopstrādes un tikšanās telpas.

Uzvarētājs

Uzvarētāju paziņosim jau 8. septembrī, piektdien! Balsot un iesūtīt bildes iespējams līdz pat 7. septembra vakaram (ceturtdien)!
7 komentāri