6 komentāri
Leišiem auto slīkst līdz pusei ūdenī! Kādas peļķes ir tavā pusē?

Šī vasara, jāteic, ar “labiem” laikapstākļiem mūs nežēlo! Lietusgāzes ir pamatīgi pārsteigušas ne vien mūs latviešus, bet arī kaimiņvalsts Lietuvas iedzīvotājus! Šodien, 29. jūnijā, droši var teikt: līst vēl trakāk nekā pa Jāņiem!

Iesūti bildi, kā izskatās tavā pusē, cik ļoti lietus ir skāris tavu pilsētu! Izveidosim albumu “Lietainā Latvija” kopā!

Iesūti foto!

 • Pievieno foto

  Maks. 10 MB

TOP komentāri

 • Artur Pavlov
 • Ervins Bokmanis
  0 0 0

  Ervins Bokmanis

  Driz LV paradisies daudz "jaunu" masiinu ar slapjiem griidas segumiem :D
 • Taspats Vesais Marčello
  0 0 0

  Taspats Vesais Marčello

  Ir cilvēki , kuri nesaprot neko no tā , kā darbojas dzinējs un kas notiks , kad pa gaisa filtra trauku tiks ieplūdē ūdens. Viņam pat prātā nenāk ... Un bieži tādos plūdos redzu , ka vēl tā normāli ieber grīdā "tipa atrak cauri tiks " :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl