Komentāri
Labākie jau notikušo hokeja spēļu līdzjutēji ir noskaidroti! Bez Tabu turpina konkursu!
Foto: Bez Tabu skatītāji

Hokeja drudzis ir pārņemis visus un čempionāts turpina ritēt pilnā sparā. Latvijas izlase čempionātu iesākusi ar diviem optimismu veicinošiem mačiem, tomēr piedzīvojusi divus zaudējumus – 1:2 papildlaikā pret Zviedriju un 3:4 pēcspēles metienos pret Čehiju.

Divas spēles mūsu hokeja izlasei jau aizvadītas. Bez Tabu vēlas apzināt labākos Latvijas hokeja līdzjutējus un izcilākajiem dāvināt vērtīgas balvas!  

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hokeja līdzjutēji, kuru bildes būs saņēmušas visvairāk balsu, iegūst balvu – dāvanu karti 15 eiro vērtībā no portāla Visas dāvanas!

Ir noskaidroti pirmo divu Latvijas izlases spēļu uzvarētāji. Spēlē Latvija – Zviedrija labāko fanu titulu iegūst Zane Jurevica, taču spēlē Latvija – Čehija dāvanu karti iegūst Armands Jansons!

Apsveicam uzvarētājus! Trešā Latvijas izlases čempionāta spēle pret spēcīgo Krievijas valstvienību jau šodien! Fanosi kopā ar draugiem, ar savu otro pusīti vai ģimenes lokā? Nofotografē, kā tieši tu atbalsti mūsu hokejistus, iesūti bildi un aicini draugus par to nobalsot!

Uzvarētāju foto

Fanu bildes no spēles Latvija – Zviedrija

Fanu bildes no spēles Latvija – Čehija

Lasi vēl