Komentāri
Laba ziņa! Noskaidrots lielā “Spilvas” gardumgroza ieguvējs!

Raidījums Bez Tabu un ”Spilva” izaicināja pārraides skatītājus izveidot viņu īpašo un gardo šašlika iesmu un parādīt to saviem draugiem, kāds tad šašliks viņiem vislabāk garšo, lai draugi un radi svētkos viņus varētu pārsteigt un iepriecināt!

Skatītāju un raidījuma mājaslapas apmeklētāju atsaucība bija milzīga! Kopumā konkursā piedalījās 1717 dalībnieku, bet uzvarētājs ir tikai viens.

Uzvarētājs!!!

Apsveicam INGU LAZARENOKU, jo tieši par viņas izveidotā šašlika bildi tika visvairāk balsots! Inga savu foto komentējusi šādi:

Tradicionālais cūkgaļas šašliks ar sarkanajiem sīpoliem un BBQ mērci vai arī klasisko tomātu mērci.

Balva

Lielo gardumu grozu ar dažnedažādiem labumiem sagatavoja ražotājs “Spilva”!

APSVEICAM UZVARĒTĀJU! :)

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl