Jauns ”Bez Tabu” konkurss ir klāt! Saņem pavisam noderīgu balvu rudens vīrusu laikā ”Seal”

0 Komentāru
Jauns ”Bez Tabu” konkurss ir klāt! Saņem pavisam noderīgu balvu rudens vīrusu laikā ”Seal”

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā par balvu gādā sadzīves ķīmijas un kosmētikas līdzekļu ražotāja Latvijā AS ”Spodrība”. Balvā uzvarētājs saņems noderīgu komplektu rudens vīrusu laikā. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (28.09.2020.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Balva

”Bez Tabu” vērīgā skatītāja balva no zīmola ”Seal” lieliski noderēs pastiprinātai roku un virsmu higiēnai rudens vīrusu laikā. Jūsu veselība Jūsu rokās!

Balva nodrošina higiēnu visdažādākajos apstākļos- arī tad, kad nav pieejams ūdens un ziepes. Sabiedrisko vietu apmeklēšana, iepirkšanās veikalā vai mirklis pirms maltītes kļūst ievērojami mierīgāks un drošāks.

Balvu groza produkti:

  • ”SealDez” – līdzeklis roku un dažāda veida mitruma izturīgu virsmu apstrādei. Produkta sastāvā spirts 70%. Lietošana: apstrādājamās virsmas rūpīgi apsmidzināt un ļaut nožūt. Iepakojums: 750ml izsmidzināms līdzeklis, balvā 2 ”SealDez” produkti.
  • ”Alcohol gel” – mitrinošs roku kopšanas un higiēnas līdzeklis. Gels satur etanolu 70%, kas nodrošina papildus higiēnu. Sastāvs bagātināts ar glicerīnu, kam piemīt ādu mitrinošas un mīkstinošas īpašības. Lietošana: nelielu daudzumu gela uzspiest uz rokām un iemasēt, ļaut alkoholam iztvaikot 15-30 sekundes. Iepakojums: 300ml pudelīte un 100ml tūba.
  • ”Antibacterial cream” – antibakteriālais roku krēms ar dezinficējošām un ādu kopjošām īpašībām. Zīdainās tekstūras krēms bagātināts ar alveju, betaīnu un glicerīnu ātri iesūcas ādā, radot samtainas un mitrinātas ādas sajūtu. Vienlaicīgi tiek nodrošināta arī papildus higiēna ar krēma sastāvā esošajām dezinficējošām vielām. Iepakojums: 80ml tūba.
Uzzini vairāk par ”Seal” produktiem!
0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Tie “saltiņi” ātri ienāca modē!" taisnojas pie skolas Rīgā "pieķertas" skolnieces

Covid-19 sertifikātu viltošanas rūpals: tur aizdomās Lielvārdes ģimenes ārsti, Ogres slimnīcas darbinieki sagādājuši klientus

"Lokdauna" laikā CSDD turpina apkalpot sarkanajā zonā; aicina nedrūzmēties

"Vai komandantstundā var iziet ārā uzpīpēt?" satraucas dzīvokļa iemītniece

Jahtklubs Jūrmalā izbūvē žogu un atkārtoti bloķē tauvas joslu; vietējie pikti

"Vajadzēs atbraukt, darījums tikai skaidrā naudā!" "Bez Tabu" pieķer mediķi, kas kolēģu grupā viltojusi Covid-19 sertifikātus

"Sajūta, ka esmu Brekte-2!" Latgalieša ābolu rakstos Krievija saskata nacisma slavināšanu

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

Kategoriski atsaka kompensāciju autovadītājam, kura mašīnai uzkrita koks

Tikai katrs trešais Saeimas deputāta palīgs var uzrādīt Covid-19 sertifikātu

"Stipras sāpes, liela problēma. Un neviens...!" Liepājniecei atsaka visi uzrunātie zobārsti

Blogeris Pipars aicina ziedot piecgadīgās Betijas rehabilitācijai, iegādājoties viņa maiznīcā picu!