Jauna nedēļa, jauns konkurss – noderīga balva ikdienai no ”TavaTelpa.lv”!

Pievienot komentāru
Jauna nedēļa, jauns konkurss – noderīga balva ikdienai no ”TavaTelpa.lv”!

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā par balvu gādā interneta veikals ”TavaTelpa.lv”. Konkursa uzvarētājs saņems patiešām noderīgu balvu ikdienai. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (19.04.2021.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Balva

Šonedēļ ”Bez Tabu” konkursā balvu nodrošina interneta veikals ”TavaTelpa.lv”. Balvā – vācu zīmola “LEIFHEIT” veļas žāvētājs “PEGASUS”.

Kompakts, stabils un ļoti izturīgs, no nerūsējoša materiāla. Neaizņem daudz vietas, ideāli piemērots dzīvokļiem, viegli pārvietot cauri vannas istabas vai balkona durvīm. Komplektā 2 turētāji mazu apģērbu žāvēšanai, kā piemēram zeķēm, apakšveļai utt. Vairāk informācija ŠEIT! 

“TavaTelpa.lv” ir pilna servisa internetveikals, kas piedāvā kvalitatīvu zīmolu mājsaimniecības preces. Visas piedāvātās preces ir pieejamas uz vietas, jo “TavaTelpa.lv” ir oficiālais šo preču pārstāvis Latvijā.

Uzzini vairāk par ”TavaTelpa.lv” piedāvājumiem!