Jauna nedēļa, jauns konkurss – laimē noderīgu balvu no būvniecības nama “Kurši”!

0 Komentāru
Jauna nedēļa, jauns konkurss – laimē noderīgu balvu no būvniecības nama “Kurši”!

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā par balvu gādā būvniecības nams “Kurši”. Konkursa uzvarētājs saņems noderīgu dāvanu remontam. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (19.07.2021.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Balva

Šonedēļ ”Bez Tabu” konkursā balvu nodrošina būvniecības nams “Kurši”. Balvā – dāvanu karte 30 eiro vērtībā, ar kuru var iegādāties jebko no būvniecības nama “Kurši” plašā sortimenta!

Būvmateriāli, elektroinstrumenti, santehnika, apdares materiāli un viss gan darbam, gan atpūtai dārzā – dārza tehnika, darba rīki, dārza mēbeles, nojumes, saulessargi, batuti, basketbola grozi, baseini un pat piepūšamās atrakcijas bērniem.

Katram būs ko izvēlēties gan mājokļa remontam, gan mājokļa un dārza labiekārtošanai. Dāvanu karti var izmantot 19 veikalos visā Latvijā vai iepirkties attālināti – Kuršu e-veikalā.

Uzzini vairāk par ”Kurši” piedāvājumiem!
0 Komentāru