Ir noskaidrots konkursa uzvarētājs, kurš iegūst ”Meet and greet” karti un ielūgumu uz grupas Black Sabbath šovu Rīgā!

1 komentārs
Ir noskaidrots konkursa uzvarētājs, kurš iegūst ”Meet and greet” karti un ielūgumu uz grupas Black Sabbath šovu Rīgā!
Foto: Scanpix

Raidījums Bez Tabu izsludināja vēl nebijušu konkursu, un nu nejaušas izlozes veidā noskaidrots uzvarētājs! Galvenā balva? Iespēja satikt, sasveicināties un kopā nofotografēties ar grupas Black Sabbath dalībniekiem – Oziju Osbornu, Toniju Aiomi un Gīzeru Batleru, kā arī apmeklēt vienīgo grupas Black Sabbath šovu Baltijā – Arēnā Rīga!

Viss, kas bija jādara – jāieraksta komentārā, kādēļ tieši Tu būtu pelnījis tikties ar Black Sabbath mūziķiem: Oziju Osbornu, Toniju Aiomi un Gīzeru Batleru dzīvē, kā arī jāatbild uz jautājumu: Kurā gadā grupa tika dibināta?

Apsveicam uzvarētāju – Ingu Bertužu!

Internets saka, ka Black Sabbath ir dibināta 1969. gadā, savukārt tētis saka, ka 1968. gadā uzticēšos tētim un teikšu 1968. gadā. Piedalos šajā konkursā ne sev, bet tētim, kurš ir liels Black Sabbath fans un gribētos viņam sagādāt patiešām jauku pārsteigumu – iespēju satikt viņa mīļāko grupu, jo klausīties mājās ar basiņiem ir viens, bet dzirdēt un izbaudīt īsteno roku dzīvajā ir pavisam kas cits, it īpaši tāpēc, ka šī ir grupas atvadu turneja un vairs šādas iespējas nebūs.

Lai saņemtu godam nopelnīto balvu, atsūti savu kontaktinformāciju uz [email protected]!

Pasaules dižākā smagā roka grupa ”Black Sabbath” ir devusies grandiozā atvadu turnejā ”THE END”. Ozijs Osborns, Tonijs Aiomi un Gīzers Batlers uzstāsies Arēnā Rīga jau 5. jūlijā. Tas būs mūziķu vienīgais koncerts Baltijas valstīs un ardievas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē.

Visu laiku dižākā metālmūzikas grupa paziņojusi, ka gaidāmie koncerti pārspēs visas iepriekšējās koncerttūres ar ”hipnotizējošāko skatuvi grupas vēsturē”. Grupas solists Ozijs Osborns: ”Kad šī turneja noslēgsies, tās tiešām būs beigas vienai no leģendārākajām grupām rokmūzikas vēsturē”. Apjomīgā pasaules turneja tika uzsākta 2016. gada janvārī Ziemeļamerikā, savukārt šovasar ”Black Sabbath” turpina koncertēt Eiropā.

Paldies visiem, kuri piedalījās!