Iknedēļas konkursā laimē “Dzintars” ārstnieciskās kosmētiskas līniju “Future Formula SOS”!

1 komentārs
Iknedēļas konkursā laimē “Dzintars” ārstnieciskās kosmētiskas līniju “Future Formula SOS”!

Šonedēļ “Bez Tabu” iknedēļas konkursu piedāvā “Dzintars”. Veiksmīgais pareizās atbildes iesūtītājs dāvanā iegūs ārstnieciskās kosmētiskas līniju “Future Formula SOS”! Atbildi pareizi uz jautājumu un, iespējams, tieši Tu būsi tās ieguvējs!

  • Kas ir tenors?
  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Konkursa norise

  Piedalīties konkursā vari līdz svētdienas 20:00 (01.07.). Uzvarētāju paziņosim pirmdien (02.07.) pēcpusdienā!

  Balva!

  Dabīga ārstnieciskā kosmētika “Future Formula SOS”. Unikālo dabīgo sastāvdaļu patentēts komplekss Jūsu ādas un matu veselībai!

  “Future Formula SOS” Balzams pret matu izkrišanu – intensīvs un inovatīvs produkts, kas vienlaicīgi baro saknes un nostiprina matus, dod tiem spēku un enerģiju, samazina matu izkrišanu un stimulē to augšanu.

  “Future Formula SOS” Antiakne produkti novērš piņņu un pūšu rašanos, ādas porās ievadot aktīvās vielas, kas nomāc kaitīgo mikrofloru.

  Komplektā ietilpst losjons dziļai sejas ādas tīrīšanai, intensīvs līdzeklis pret pinnēm un pūtēm uz tējas koka eļļas bāzes un sejas krēms ar reģenerējošu iedarbību, lai novērstu pēc aknes izraisītās sekas.

  “Future Formula SOS” produkti kāju kopšanai: mīkstinošs balzams kāju pēdām, kāju balzams, aizsargsprejs kājām. Kā arī “Future Formula SOS” universālais roku balzams 3R.

  1 komentārs