1 komentārs
Iknedēļas konkursā laimē četrus ielūgumus uz grandiozāko aviošovu Latvijā!

“Bez Tabu” iknedēļas konkursu piedāvā lielākais Latvijas aviācijas šovs “AVIOSHOW”, kas norisināsies 28. jūlijā Rēzeknē, Audriņu lidlaukā. Atbildi pareizi uz zemāk redzamo jautājumu un, iespējams, tieši Tu būsi laimīgais!

Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

Konkursa norise

Piedalīties konkursā vari līdz svētdienas plkst. 20.00 (15.07.). Uzvarētāju paziņosim pirmdien (16.07.) pēcpusdienā!

Balva!

Četri ielūgumi uz lielāko Latvijas aviācijas šovu ”AVIOSHOW”, kas norisināsies 28.jūlijā Rēzeknē, Audriņu lidlaukā.

Ko tur apskatīt? ”AirBaltic Training” Pilotu skola prezentēs savas pilnīgi jaunās mācību lidmašīnas ar īpaši moderno aprīkojumu. ”AVIOSHOW” piedalīsies Latvijas Valsts robežsardzes aviācijas pārvalde ar helikopteriem un specvienību ”SIGMA. Apmeklētājiem būs iespēja izpētīt aviotehniku, aprunāties ar pilotiem, iekāpt lidmašīnās un helikopteros. Audriņu lidlaukā būs vērojami kopā 25 apskates vērti lidaparāti gaisā un uz zemes. Vairāk info www.avioshow.lv

TOP komentāri

  • joyce anderson
    0 0 0

    joyce anderson

    Es sapņoju par to, ka mana Owena māja sākas ar manu Owen uzņēmējdarbību, lai es varētu uzturēt savu ģimeni, kad es satiekos ar privāto aizdevēju PARKER FAFIE, kas pēc aiziešanas man piešķir aizdevumu ar zemām procentu likmēm. Es saņēmu aizdevumu dažu stundu laikā. Es saņēmu savu aizdevumu, es iesaku jums nosūtīt pa pastu PARKER FAFIE pa e-pastu (parkerjames489@gmail.com), lai saņemtu savu aizdevumu. Esmu laimīga sieviete šodien.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl