Komentāri
Hip, hip urrā – apsveicam! Noskaidrots “Galerija Centrs” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā laimētājs!

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem un sekotājiem piedāvāja piedalīties konkursā, kurā nejaušas izlozes rezultātā galvenās balvas laimētājs savā īpašumā iegūs tirdzniecības centra “Galerija Centrs” dāvanu karti 100 eiro vērtībā, savai rudens garderobes atjaunošanai!

Konkursa norise

No 10. oktobra līdz pat 17. oktobra plkst. 12:00, raidījums Bez Tabu piedāvāja piedalīties interesantā konkursā. Vairāk lasi šeit!

Pārraides mājas lapā bija nepieciešams atrast piecas moderna apģērba detaļas! Paldies visiem, kuri piedalījās, raidījums ir apkopojis rezultātus un noskaidrojuši uzvarētāju!

UZVARĒTĀJS!!!

Raidījums Bez Tabu no sirds sveic Zandu Grizāni, kuras telefona numurs sākas ar cipariem: 20080***!

Balva

Balvā 100 eiro dāvanu karte no “Galerija Centrs”!

Savu rudens eleganci izvēlies GALERIJĀ CENTRS! Iepērcies Galerijā Centrs, sakrāj čekus 100 eiro vērtībā un laimē 5, 10, 20 vai 500 eiro dāvanu kuponu Galerijas Centrs modes preču veikalos!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl