Komentāri
Hip, hip urrā – apsveicam! Noskaidrots “Galerija Centrs” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā laimētājs!

Raidījums Bez Tabu saviem skatītājiem un sekotājiem piedāvāja piedalīties konkursā, kurā nejaušas izlozes rezultātā galvenās balvas laimētājs savā īpašumā iegūs tirdzniecības centra “Galerija Centrs” dāvanu karti 100 eiro vērtībā, savai rudens garderobes atjaunošanai!

Konkursa norise

No 10. oktobra līdz pat 17. oktobra plkst. 12:00, raidījums Bez Tabu piedāvāja piedalīties interesantā konkursā. Vairāk lasi šeit!

Pārraides mājas lapā bija nepieciešams atrast piecas moderna apģērba detaļas! Paldies visiem, kuri piedalījās, raidījums ir apkopojis rezultātus un noskaidrojuši uzvarētāju!

UZVARĒTĀJS!!!

Raidījums Bez Tabu no sirds sveic Zandu Grizāni, kuras telefona numurs sākas ar cipariem: 20080***!

Balva

Balvā 100 eiro dāvanu karte no “Galerija Centrs”!

Savu rudens eleganci izvēlies GALERIJĀ CENTRS! Iepērcies Galerijā Centrs, sakrāj čekus 100 eiro vērtībā un laimē 5, 10, 20 vai 500 eiro dāvanu kuponu Galerijas Centrs modes preču veikalos!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl