Bez Tabu “Kāzu stāsti” fotokonkurss noslēdzies! Noskaidro, kurš ir laimīgais un kas ir noslēpumainā pārsteiguma balva!

0 Komentāru
Bez Tabu “Kāzu stāsti” fotokonkurss noslēdzies! Noskaidro, kurš ir laimīgais un kas ir noslēpumainā pārsteiguma balva!

Kāzu fotokonkurss noslēdzies! No 199 iesūtītajām bildēm balsojumā izvēlēts viens laimīgais bildes iesūtītājs! Bet tā nav bijusi vienīgā intriga šajā konkursā – atklājam, ka pārsteiguma balvas vērtība ir 1700 eiro un to nodrošina “Baltic Bees Jet Team”!

Pārsteiguma balvā neizmirstams lidojums “Baltic Bees Jet Team” reaktīvajā lidmašīnā! Profesionāla pilota pavadībā tiks izpildīti galvu reibinoši triki, kas viennozīmīgi liks sirdij pukstēt straujāk gan drosmīgākajam pāra pārstāvim tur gaisā, gan arī tam, kurš savu mīļoto sagaidīs uz zemes.  Lieliska iespēja piešķirt attiecībām jaunu dzirkstelīti un atcerēties, kā tas ir, no sirds vienam par otru uztraukties – protams, pozitīvā nozīmē.

Un laimīgo foto ar 827 balsīm iesūtījusi Sintija Uskure!

Sintija raksta: “Gredzenus esam mijuši šā gada 4. maijā, šie svētki mums paliks atmiņā kā diena, kad emocijām nav robežu, skūpstiem nav barjeru un jautrībai nav gala!”

Apsveicam laimīgo uzvarētāju!

“Baltic Bees Jet Team” ir augstākās pilotāžas grupa, kas savus paraugdemonstrējumus jau desmit gadus rāda visā pasaulē.  Grupu pārstāv seši piloti, kas izmanto L-39C “Albatros” reaktīvās lidmašīnas. Šie gaisa kuģi ir piemēroti augstākās pilotāžas akrobātiskajiem trikiem un spēj sasniegt 900km/h lielu ātrumu. Tieši viens no šiem sešiem profesionālajiem pilotiem būs tas, kas drosmīgākajam no pāra palīdzēs izjust vēl nebijušas emocijas un adrenalīnu. Šī dāvana viennozīmīgi liks skraidīt skudriņām pa visu ķermeni gan tam, kas atradīsies reaktīvajā lidmašīnā, gan tam, kas mīļoto atbalstīs uz zemes!

Aplūko arī citas konkursā iesūtītās bildes šeit!

0 Komentāru