“Bez Tabu” iknedēļas konkurss: laimē ielūgumus uz ceļojumu izstādi un gadatirgu “Balttour”!

0 Komentāru
“Bez Tabu” iknedēļas konkurss: laimē ielūgumus uz ceļojumu izstādi un gadatirgu “Balttour”!

Atbildi pareizi uz zemāk redzamo jautājumu un laimē ielūgumus uz grandiozo ceļojumu izstādi – gadatirgu “Balttour”, kur atradīsi lielāko izvēli un labākos piedāvājumus taviem ceļojumiem!

  • Kuru vietu ķermeņa kopšanas kategorijā Latvijā "NielsenIQ" konkursā "BEST NEW LAUNCH AWARD 2020" ieguva "SEAL Antibakteriālās roku ziepes"?
  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Konkursa norise

  Ņem vērā! Šoreiz konkurss norit līdz 31. janvāra plkst. 15.00. Tas tamdēļ, lai jau nedēļas nogalē uzvarētājs var baudīt lielisko izstādi!

  Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Ņemot vērā, ka balvas aktualitāte ir laika posmā no 31. janvārim līdz 2. februārim, šoreiz pareizo atbildi vari iesniegt līdz piektdienas (31.01.2020.) plkst. 15.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā līdz plkst. 17.00.

  Balva

  Četri ielūgumi uz ceļojumu izstādi – gadatirgu “Balttour”, kur atradīsi lielāko izvēli un labākos piedāvājumus taviem ceļojumiem. Izstāde noris no šā gada 31. janvāra līdz 2. februārim.

  Iedvesmojies atpūtai un iegādājies ceļojumus izstādē “Balttour 2020” Ķīpsalā! Vairāk nekā 850 tūrisma uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm prezentēs sezonas jaunumus, populārākos galamērķus un īpašos piedāvājumus! Ārzemju hallē – izdevīgi ceļojumi no vadošajiem tūrisma operatoriem un aģentūrām, jaunumi Lietuvā, Igaunijā, Armēnijā, Uzbekistānā, Indonēzijā un citur. Latvijas hallē – aktīvās atpūtas iespējas, jaunumi par pilīm un muižām, moku kambaris un citi interesanti tūrisma objekti, degustācijas un tradicionālais mājražotāju tirdziņš!

  0 Komentāru