”Bez Tabu” iknedēļas konkurss ir klāt! Laimē noderīgu balvu no “Spodrība”!

1 komentārs
”Bez Tabu” iknedēļas konkurss ir klāt! Laimē noderīgu balvu no “Spodrība”!

Šonedēļ “Bez Tabu” konkursā par balvu gādā lielākais sadzīves ķīmijas un kosmētikas līdzekļu ražotājs Latvijā “Spodrība/ Seal”. Balvā uzvarētājs saņems labumu grozu. Lai piedalītos izlozē par balvu, tev jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (23.11.2020.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

Balva

“Bez Tabu” iknedēļas konkursa balvā šonedēļ produktu komplekts roku un virsmu higiēnai no lielākā sadzīves ķīmijas un kosmētikas līdzekļu ražotāja Latvijā – “Spodrība/ Seal”. Sabiedrisko vietu apmeklēšana, iepirkšanās veikalā vai mirklis pirms maltītes kļūst ievērojami mierīgāks un drošāks. Komplekts palīdzēs nodrošinās tīrību visdažādākajos apstākļos un noderēs vietās, kur nav pieejams ūdens un ziepes.

Balvas komplektā ietilpst:

  • Spirtu saturoši spreji roku un virsmu tīrīšanai: sprejs “SealDez” – līdzeklis roku apstrādei; sprejs “Virsmu un inventāra dezinfekcijai” noderēs visa veida mitrumizturīgo virsmu dezinficēšanai.
  • “Alcohol gel” – mitrinošs roku kopšanas un higiēnas līdzeklis, kas satur 70% spirtu papildus higiēnai. Sastāvs bagātināts ar glicerīnu, kam piemīt ādu mitrinošas un mīkstinošas īpašības.
  • “Antibacterial cream” – antibakteriālais roku krēms ar dezinficējošām un ādu kopjošām īpašībām. Krēms bagātināts ar alveju, betaīnu un glicerīnu ātri iesūcas ādā, radot samtainas un mitrinātas ādas sajūtu.
Uzzini vairāk par “Spodrība/ Seal” produktiem!