“Bez Tabu” iknedēļas konkurss! Balvā gardumi no gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne”

Pievienot komentāru
“Bez Tabu” iknedēļas konkurss! Balvā gardumi no gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne”

Jauna nedēļa un jauns konkurss. Šoreiz balvu piedāvā gardumu grozs no gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne”. Viss, kas tev jādara, jāatbild uz zemāk redzamo jautājumu!

  • Kur atvērās pirmais "Kurši" veikals?
  Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

  Konkursa norise

  Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (18.05.2020.) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim un paziņosim jau tajā pašā dienā.

  Balva

  Gaļas pārstrādes uzņēmuma “Nākotne” balvu piedāvā “NĀKOTNES” tiešsaistes jeb interneta veikals shop.gpu.lv, kur iepirkties ir ērti un vienkārši!

  Gaļas gardumu grozā būs gan labi zināmi produkti kā “Mājas desa” un vistas giross, gan arī jaunumi un produkti grilēšanas sezonai.

  Balvas piegādi tāpat kā pasūtījuma piegādi “Nākotne” veiks uz jebkuru vietu Latvijā. Piemēram, šādi jūs varat iepriecināt savus vecākus, kuri dzīvo laukos vai kurus nevariet apciemot.

  Starp citu, šogad zīmols “Nākotne” svin 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā, pateicoties pircēju uzticībai, uzņēmums ir audzis un attīstījies, arvien vairāk paplašinot un pilnveidojot produktu klāstu.

  Iepērcies “Nākotne” veikalā jau tūlīt!