Atbildi uz jautājumu un laimē “LIVOLO” dāvanu karti 50 eiro vērtībā

Pievienot komentāru
Atbildi uz jautājumu un laimē “LIVOLO” dāvanu karti 50 eiro vērtībā

”Bez Tabu” aicina piedalīties iknedēļas konkursā. “LIVOLO” sienas slēdži un rozetes, apgaismojuma kontroles tehnoloģijas un viedo mājokļa iekārtu sistēmas uzlabo dzīves kvalitāti, veicina zemāku enerģijas patēriņu un izskatās eleganti un pievilcīgi dažādos interjeros. Atbildi pareizi uz tālāk redzamo jautājumu un, iespējams, tieši Tu iegūsi “LIVOLO” dāvanu karti 50 eiro vērtībā!

  • Kurš ir viens no Andrea Bočelli visu laiku visvairāk pārdotajiem singliem, kas tapis sadarbībā ar Sāru Braitmenu?
Visi lauciņi ir obligāti aizpildāmi.

Konkursa norise

Apkoposim visus pareizās atbildes iesniedzējus un vienu laimīgo izlozes kārtā apbalvosim. Pareizo atbildi vari iesniegt līdz pirmdienas (25.02) plkst. 12.00, bet uzvarētāju noskaidrosim jau līdz tās pašas dienas plkst. 17.00!

Balva

“LIVOLO” dāvanu karte 50 eiro vērtībā! “LIVOLO” skārienjutīgie slēdži ir projektēti ar izturīgu rūdītā stikla paneli, kas jebkurai mājai vai ofisam piešķir elegantu un modernu izskatu. Slēdžus var izvēlēties ar pārslēdzi (ieslēdz vienā telpas galā un izslēdz otrā), dimmera funkciju, tālvadības funkciju un WIFI savienojumu ar telpas automatizācijas sistēmu, lai būtu iespējams pilnībā pārvaldīt un kontrolēt savu māju vai ofisu ar viedtālruņa palīdzību, lai arī kur jūs atrastos. Ir iespējami šāda pat dizaina skārienjutīgie slēdži durvju zvana pogai un automātisko aizkaru vadībai.

“Bez Tabu” piedāvājums: ienāc www.livolobaltic.lv, iepērcies un saņem 10% atlaidi tikai šonedēļ!