3 komentāri
Atbildi pareizi uz jautājumu un tiec pie matu kopšanas līdzekļiem un ielūgumiem uz izstādi “Baltic Beauty 2017”!

Raidījums Bez Tabu lepojas gan ar saviem korespondentiem, gan raidījuma vadītājiem, gan savu studiju! Viņi ir ne tikai izcili savā darbā, bet arī personiskajā dzīvē!

Šoreiz esam sagatavojuši jautājumu par raidījuma Bez Tabu komandu!

Konkurss ir noslēdzies!

Bez Tabu ir apkopoti rezultāti un noskaidrots uzvarētājs. Vairāk uzzini šeit!

Konkursa norise

Piedalīties konkursā vari līdz pat ceturtdienas vakaram (02.11.), un uzvarētāju paziņosim jau piektdien (03.11.) plkst. 12.00!

Balva!

Balvā šoreiz iespēja vairot skaistumu – matu kopšanas līdzekļi un divi ielūgumi no izstādes Baltic Beauty 2017, kas norisināsies Kīpsalā no 3. līdz 5. novembrim. Būs vairāk nekā 336 dalībnieki no 14 pasaules valstīm un jūs varēsiet gan vērot paraugdemonstrējumus, gan arī konsultēties ar speciālistiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl