Komentāri
Atbildi pareizi uz jautājumu un tiec pie diviem ielūgumiem uz leģendāro šovu “Savādi gan”!

Raidījums Bez Tabu lepojas gan ar saviem korespondentiem, gan raidījuma vadītājiem! Viņi ir ne tikai izcili savā darbā, bet arī personiskajā dzīvē, gan ar savu studiju!

Šoreiz esam sagatavojuši jautājumu par raidījuma korespondentu Ēriku Palkavnieku!

Konkurss ir noslēdzies!

Bez tabu ir noskaidrojuši uzvarētāju. Vairāk lasi šeit!

Konkursa norise

Piedalīties konkursā vari līdz pat svētdienas vakaram (08.10.), un uzvarētāju paziņosim jau pirmdienā (09.10.)!

Balva!

Uzvarētājam balvā divi ielūgumi uz TV3 jaungada humoršovu “Savādi gan”, kas decembrī norisināsies dažādās Latvijas pilsētās. Jelgavā, Rēzeknē, Liepājā, Valmierā vai Rīgā, kurā pilsētā izrādi apmeklēt, varēsiet izvēlēties paši! Vairāk informācijas par pašu pasākumu un biļetēm meklējiet internetā!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl