Komentāri
Atbildi pareizi uz jautājumu un tiec pie biļetēm uz Eiropas čempionāta finālturnīra spēlēm pludmales volejbolā!

Raidījums Bez Tabu lepojas gan ar saviem korespondentiem, gan raidījuma vadītājiem! Viņi ir ne tikai izcili savā darbā, bet arī personiskajā dzīvē. Cits aizraujas ar ēst gatavošanu, cits ar adīšanu, citam ļoti patīk dzīvnieki!

Šonedēļ raidījums sagatavojis jautājumu par korespondentu Robertu Blasu, kuru ik vakaru mājās sagaida kāds mājdzīvnieks!

KOKNKURSS IR NOSLĒDZIES!!!

Pareizā atbilde – suns. Uzvarētāju vari uzzināt šeit!

Balva

Biļetes uz Eiropas čempionāta finālturnīra spēlēm pludmales volejbolā Jūrmalā sestdien (19. augustā)! Uzvarētāju paziņosim jau piektdien (18.augustā) plkst. 17:00 Bez Tabu mājas lapā un sociālajos tīklos!

Konkursa norise

Ja atbildēji pareizi, atstāj savu kontaktinformāciju, lai varam ar Tevi sazināties, ja diemžēl atbildēji nepareizi, bet vēlies iegūt savā īpašumā balvu – mēģini vēlreiz! Veiksmi!

Konkurss noslēgsies svētdien (20.08.), bet uzvarētāju Bez Tabu mājaslapā un sociālajos tīklos raidījums paziņos jau pirmdien (21.08.)!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl