Komentāri
Apsveicam uzvarētāju! Bez Tabu adventes kalendāra galveno balvu – pārsteiguma grozu saņem …
Foto: Bez Tabu

Bez Tabu adventes kalendārs ilga no 1. līdz pat 24. decembrim! Katru dienu raidījuma mājaslapas apmeklētājiem bija tā iespēja atvērt īpašo pārsteiguma lodziņu, kas ne tikai iepriecināja pirmssvētku laikā, bet galvenokārt radīja īpašo svētku noskaņu!

Bez Tabu adventes kalendāra lodziņos bija iespēja saņemt gan sveicienus no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, gan uzzināt ko jaunu par Ziemassvētku tradīcijām!

Ja atvēri visus adventes kalendāra pārsteiguma lodziņus, tad piedalījies izlozē!

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!!!

Nejaušas izlozes rezultātā esam noskaidrojuši uzvarētāju. Apsveicam Inesi Vaideri, kuras telefona numurs sākas ar cipariem 22347***. Lai tiktu pie godam nopelnītās balvas, raksti mums uz e-pastu: beztabu@tv3.lv.

BALVA!

Balvā pārsteigumu grozs no maizes ceptuves “Lāči”!

Foto: bez tabu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl