Komentāri
Apsveicam uzvarētāju! Bez Tabu adventes kalendāra galveno balvu – pārsteiguma grozu saņem …
Foto: Bez Tabu

Bez Tabu adventes kalendārs ilga no 1. līdz pat 24. decembrim! Katru dienu raidījuma mājaslapas apmeklētājiem bija tā iespēja atvērt īpašo pārsteiguma lodziņu, kas ne tikai iepriecināja pirmssvētku laikā, bet galvenokārt radīja īpašo svētku noskaņu!

Bez Tabu adventes kalendāra lodziņos bija iespēja saņemt gan sveicienus no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, gan uzzināt ko jaunu par Ziemassvētku tradīcijām!

Ja atvēri visus adventes kalendāra pārsteiguma lodziņus, tad piedalījies izlozē!

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!!!

Nejaušas izlozes rezultātā esam noskaidrojuši uzvarētāju. Apsveicam Inesi Vaideri, kuras telefona numurs sākas ar cipariem 22347***. Lai tiktu pie godam nopelnītās balvas, raksti mums uz e-pastu: beztabu@tv3.lv.

BALVA!

Balvā pārsteigumu grozs no maizes ceptuves “Lāči”!

Foto: bez tabu

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl