Komentāri
Apsveicam uzvarētāju! Bez Tabu adventes kalendāra galveno balvu – pārsteiguma grozu saņem …
Foto: Bez Tabu

Bez Tabu adventes kalendārs ilga no 1. līdz pat 24. decembrim! Katru dienu raidījuma mājaslapas apmeklētājiem bija tā iespēja atvērt īpašo pārsteiguma lodziņu, kas ne tikai iepriecināja pirmssvētku laikā, bet galvenokārt radīja īpašo svētku noskaņu!

Bez Tabu adventes kalendāra lodziņos bija iespēja saņemt gan sveicienus no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, gan uzzināt ko jaunu par Ziemassvētku tradīcijām!

Ja atvēri visus adventes kalendāra pārsteiguma lodziņus, tad piedalījies izlozē!

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!!!

Nejaušas izlozes rezultātā esam noskaidrojuši uzvarētāju. Apsveicam Inesi Vaideri, kuras telefona numurs sākas ar cipariem 22347***. Lai tiktu pie godam nopelnītās balvas, raksti mums uz e-pastu: beztabu@tv3.lv.

BALVA!

Balvā pārsteigumu grozs no maizes ceptuves “Lāči”!

Foto: bez tabu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl