Komentāri
Apsveicam! Noskaidrots “Rudens mošķis” fotokonkursa uzvarētājs!

Kopumā raidījums Bez Tabu saņēma 343 skaistus, interesantus un foršus “Rudens mošķus”! Programma ir atlasījusi, kuri dalībnieki godīgi ir ieguvuši pirmās trīs vietas, un raidījuma komanda ir gatavi paziņot uzvarētāju!

1.vieta – Raivita Muižniece

Otrklasnieces darināts zaķis!

2.vieta – Sindija Ofmane

Mošķķirbja mājiņa ar pagalmu!

3.vieta – Anastasija Morguna

Skaistās rudens veltes un mīļākā multenīte “Смешарики” veido ļoti skaistu kompozīciju, vai ne tā?

Skaties visu “Rudens mošķu” galeriju šeit!

Balva!

Balvā restorāna visai ģimenei “Hercogs” dāvanu karte 50 eiro vērtībā. Balvas ieguvējs to varēs izmantot pēc izvēles vai nu restorānā Mārupē, vai Ķīpsalā!

Restorāna īpašnieks un šefpavārs ir Andris Rūmītis, kurš ir stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem Francijā, kas apbalvots ar ”Michelin” zvaigznēm. Vairāk lasi šeit!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl