3 komentāri
Apsveicam! Noskaidrots kāzu fotokonkursa “Tava īpašā diena” uzvarētājs!

Bez Tabu saviem skatītājiem divas nedēļas lūdza iesūtīt un dalīties ar savām neaizmirstamajām, īpašajām, romantiskajām, skaistajām kāzu bildēm un kopā izveidot brīnišķīgu kāzu galeriju – jo kas gan var būt skaistāks par laimīgiem, skaistiem un iemīlējušiem cilvēkiem! Skaties šeit!

Raidījums Bez Tabu priecīgi var paziņot, ka šim brīnišķīgajam fotokonkursam ir noskaidrots uzvarētājs un galvenās balvas ieguvējs!

1.vieta

Brīnišķīgo kāzu bilžu fotokonkursa uzvarētāja ir Agita Holšteina ar vīru! Par viņu iesūtīto bildi tika sabalsots 65 259 reizes. Agita foto aprakstā pievienoja foršu tekstu:

“2017. gada 1. jūlijs – brīnišķīgs rīts, brīnišķīga diena! … Nesaki man neko, paklusē, ir vienkārši ļoti labi, ka Tu esi šai pasaulē… Bija piedzīvojumiem bagāta diena ar lietu, peļķēm, smiekliem, ar kāzu auto “uzvārījušos” motoru.”

2.vieta

Godpilno otro vietu pēc skatītāju balsojuma ieņem Rūtas Barones-Krūmiņas iesūtītais kāzu foto, kas saņēma 32 868 balsu! Rūta pievienojusi bildei aprakstu:

“Kāzas svinējām 1. jūlijā – romantiskā, lietainā dienā!”

3.vieta

Sīvā cīņā par iekļūšanu topa trijniekā cīnījās vairāki foto, taču skatītāji ar 198 balsīm lēma, ka godpilno trešo vietu ieņems Litas Lindes iesūtītais kāzu foto ar aprakstu:

“Mūsu ilgi gaidītā ziemas pasaka tika piedzīvota šā gada 3. februārī, čiekuru un karstvīna noskaņās, baltās kupenās un sveču gaismā.”

Visi iesūtītie kāzu foto!

Balva!

Lūk, arī solītā balva – bezalkoholiskais atspirdzinājums no raidījuma Bez Tabu Kāzu stāstu rubrikas atbalstītāja, šampanieša “Bosca”. Vēlreiz sveicam uzvarētāju – lai saņemtu godam nopelnīto balvu, raksti raidījumam uz beztabu@tv3.lv!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl