Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

Horoskops aunam

Nemēģini visu atšķetināt vienā piegājienā. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela atklātība un vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem oponentiem ar tevi manipulēt.

Horoskops vērsim

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par neatliekamiem.

Horoskops dvīņiem

Jutīsies iekšēji uzlādēts, bet emocionāli nestabils. Šķiet, nesavienojama kombinācija, bet tieši tāpēc vari atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas.

Horoskops vēzim

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Horoskops lauvai

Tevi sagaida ļoti harmoniska sestdiena visās tās izpausmēs. Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola saulainus un priecīgus brīžus. Uzbudinātais psihoemocionālais fons tevi neskars un ļaus izvairīties no zemūdens klintīm.

Horoskops jaunavai

Šodien tev var pavērties iespēja uzlabot savu finansiālo situāciju. Ja sajutīsi naudas aromātu, vari sasteigt notikumus un sev kaitēt. Tāpēc rīkojies prātīgi, diskrēti un lēnām.

Horoskops svariem

Ja aizmirsīsi par savu milzīgo atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa sabiedrība, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna savienība.

Horoskops skorpionam

Neprasme pielāgoties un saprasties ar citiem tevi padarīs par dienas antivaroni. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi eksponēsi visā tās krāšņumā, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās, greizsirdības uzliesmojumus un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Horoskops mežāzim

Daži no šodienas notikumiem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai neizplūst emocijās, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Horoskops ūdensvīram

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti palutināt savus mīļotos, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Vislabāk nostrādās ļoti personiska uzmanības izrādīšana.

Horoskops zivīm

Šodien domā par savu uzvedību un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Godīgi atzīsti savas kļūdas - pašam un citiem kļūs vieglāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konkursi

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Vērīgākā skatītāja pirmssvētku konkursa uzvarētājs noskaidrots!

Vērīgākā skatītāja pirmssvētku konkursa uzvarētājs noskaidrots!

Svētku ieskaņā – 22. jūnijā Bez Tabu vērīgākā skatītāja konkursu izspēlēja mājaslapā. Jautājuma – “Kurā Latvijas pilsētā tika šūts un darināts kolēģa Arņa Krauzes Piebalgas novada tautastērps?” pareizā atbilde ir Cēsīs! Izlozē noskaidrots arī viens laimīgais, kurš iesniedzis pareizo atbildi un saņems balvu!

Iknedēļas konkursā laimē svētku palīgu – "Alcosan" alkometru!

Iknedēļas konkursā laimē svētku palīgu – "Alcosan" alkometru! 1

Bez Tabu iknedēļas konkursā jauns izaicinājums! Ja spēsi atbildēt uz jautājumu, iespējams, tieši tu iegūsi alkometru, kas paredzēts drošai braukšanai ik vienā dzīves situācijā! Var pārbaudīt gan sevi, gan draugus un, kā jūs noprotat, tuvojoties Līgo svētkiem šis palīgrīks kļūst aktuāls katru gadu no jauna!

Noskaidrots laimīgais, kurš iegūs četrus ielūgumus uz "Kuldīga dimd"

Noskaidrots laimīgais, kurš iegūs četrus ielūgumus uz "Kuldīga dimd"

Noslēdzies pagājušās nedēļas konkurss, kā arī kļuvis zināms, kurš laimīgais saņems četrus ielūgums uz vienu no grandiozākajiem vasaras pasākumiem Kuldīgā “Kuldīga dimd”! Šoreiz pareizā atbilde uz jautājumu – ”Kā sauc kungu, kurš izaicinājis Juri Šteinbergu tievēšanas maratonam??” – ir Kaspars!

Piedalies Bez Tabu iknedēļas konkursā un laimē nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi vairāk nekā 26 tūkstošu vērtībā!

Piedalies Bez Tabu iknedēļas konkursā un laimē nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi vairāk nekā 26 tūkstošu vērtībā!

Bez Tabu sadarbībā ar “Seesam” piedāvā iknedēļas konkursu! Dzīve ir mainīga, un visas situācijas ne vienmēr ir iespējams paredzēt, tāpēc lieti der atcerēties par “Seesam” nelaimes gadījuma apdrošināšanu! Atbildi pareizi uz jautājumu un, iespējams, tieši tu saņemsi nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi 26 100 eiro vērtībā!

TESTS: Noskaidro, cik labi pazīsti Latvijas kino klasikas pērli "Elpojiet dziļi"!

TESTS: Noskaidro, cik labi pazīsti Latvijas kino klasikas pērli "Elpojiet dziļi"!

Kopā ar Alfrēdu Hičkoku un Stenliju Kubriku uz Kannu starptautisko kinofestivālu dosies arī mūsu pašu, latviešu režisora Rolanda Kalniņa filma ”Četri balti krekli” jeb ”Elpojiet dziļi”(1967). Šī filma ir iekļuvusi izlasē, kurā nekad nav bijusi ne tikai neviena Latvijas filma, bet arī neviena Baltijas filma. Turklāt tā ir viena no 12 Latvijas Kultūras kanonā iekļautajām filmām!

SPĒLE: Vai zini, kā čehu, portugāļu, igauņu un citās valodās skan vārds "māte"?

SPĒLE: Vai zini, kā čehu, portugāļu, igauņu un citās valodās skan vārds "māte"?

Viena no pirmajām frāzēm, ko jaundzimušais parasti pasaka savā valodā, ir mā, mū, mem, am, mam – variantu ir diezgan daudz. Un, šķiet, ka vārds “māte” daudzās Eiropā runātajās valodās ir visnotaļ līdzīgs. Vai tā patiešām ir? Sagaidot Mātes un Ģimenes dienu Bez Tabu piedāvā Tev uzspēlēt spēli – vai vari noteikt, kā dažādās valodās skan vārds “māte”?

Iknedēļas konkurss klāt! Laimē iespēju apmeklēt "Rally Talsi" un "Lielais Blieziens Talsos 2018"!

Iknedēļas konkurss klāt! Laimē iespēju apmeklēt "Rally Talsi" un "Lielais Blieziens Talsos 2018"!

Iknedēļas Bez Tabu konkursa balvā šoreiz 2 biļetes uz Latvijas rallija čempionāta posmu “Rally Talsi” un 2 biļetes uz (apbalvošanas/after party/lielkoncertu) “Lielais Blieziens Talsos 2018”, kas norisināsies 19. maijā Talsos! Viss, kas tev jādara – pareizi jāatbild uz jautājumu, bet mēs izlozēsim vienu no laimīgajiem pareizās atbildes iesniedzējiem.