Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Horoskops aunam

Jebkurā situācijā parādīsi sevi no visprofesionālākās un nevainojamākās puses. Izcila protokola un situācijas pārzināšana tavās rokās ieliks laimīgās kārtis. Pirkumi un visāda citāda mandele arī ies no rokas.

Horoskops vērsim

Radošā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs ielikt un izteikt savas sajūtas darbos. Saskarsmē ar darba kolēģiem un sabiedrotajiem, nekautrējies runāt par savām šaubām attiecībā uz kādu darba jautājumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops vēzim

Šodien tev nāksies samazināt ātrumu attiecībā uz materiālo labumu sasniegšanu, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar pienācīgu atbildības sajūtu. Izrādi svarīgajiem un vajadzīgajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Ierasti raitajai saskarsmei un spējai atrast un uzrunāt vajadzīgos cilvēkus šodien iespējami kavēkļi. Uzskati to par iespēju, kurā iegūsti laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu.

Horoskops svariem

Šodiena sola panākumus aktivitātēs, kuras pavadīs veselīga pašironija un paškritika. Profesionālās intereses vari realizēt tikai sadarbībā. Atbalstot kolektīvos lēmumus stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai personībai.

Horoskops strēlniekam

Jutīsies pilnīgi pašpietiekams un pašapmierināts. Tavs noskaņojums piesaistīs vajadzīgos cilvēkus un tie parūpēsies par lieliskām iespējām profesionālajā sfērā. Visveiksmīgākie darījumi risināsies ārpus biroja sienām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo dienu, lai sakārtotu un pārgrupētu kādu attiecību modeli. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību un uzticību. Vari mierīgu sirdi aicināt noskatīto simpātiju uz randiņu. Noraidījums nesekos.

Horoskops ūdensvīram

Nu tad šodien ir īstā diena, lai parūpētos par saviem kontiem, makiem vai tev uzticētajiem uzkrājumus. Izvēlies drošas un pārbaudītas finanšu institūcijas vai uzticamus kompanjonus. Veiksmīgi vari investēt arī savos personīgajos mērķos.

Horoskops zivīm

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt kāds tu izcils vai neaizstājams. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konkursi

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Kāzu fotokonkurss! Iesūti savu krāšņāko kāzu foto un laimē pārsteiguma balvu 100 eiro vērtībā!

Kāzu fotokonkurss! Iesūti savu krāšņāko kāzu foto un laimē pārsteiguma balvu 100 eiro vērtībā! 29

Kāzu sezona ir iegriezusi vasaru uz pilnu jaudu! Iesūti fotogrāfiju ar savu īpašo dienu, pievieno nelielu aprakstu, un kopā izveidosim skaistāko šīs vasaras kāzu galeriju! Visi dalībnieki un lasītāji aicināti novērtēt iesūtītās bildes un balsot par tām. Bilde, kas būs saņēmusi visvairāk balsu, kļūs par konkursa uzvarētāju un bildes iesūtītājs saņems pārsteiguma balvu 100 eiro vērtībā!

Vērīgākā skatītāja pirmssvētku konkursa uzvarētājs noskaidrots!

Vērīgākā skatītāja pirmssvētku konkursa uzvarētājs noskaidrots!

Svētku ieskaņā – 22. jūnijā Bez Tabu vērīgākā skatītāja konkursu izspēlēja mājaslapā. Jautājuma – “Kurā Latvijas pilsētā tika šūts un darināts kolēģa Arņa Krauzes Piebalgas novada tautastērps?” pareizā atbilde ir Cēsīs! Izlozē noskaidrots arī viens laimīgais, kurš iesniedzis pareizo atbildi un saņems balvu!

Iknedēļas konkursā laimē svētku palīgu – "Alcosan" alkometru!

Iknedēļas konkursā laimē svētku palīgu – "Alcosan" alkometru! 1

Bez Tabu iknedēļas konkursā jauns izaicinājums! Ja spēsi atbildēt uz jautājumu, iespējams, tieši tu iegūsi alkometru, kas paredzēts drošai braukšanai ik vienā dzīves situācijā! Var pārbaudīt gan sevi, gan draugus un, kā jūs noprotat, tuvojoties Līgo svētkiem šis palīgrīks kļūst aktuāls katru gadu no jauna!