Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 27. maijs

Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Horoskops aunam

Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Horoskops vērsim

Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Horoskops dvīņiem

Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ balto karogu. Centies uz visu skatīties pats emocionāli tajā neiesaistoties.

Horoskops vēzim

Nebaidies pieņemt lēmumus intuīcijas un instinktu līmenī. Tava tālredzība un iedzimtās psihologa dotības palīdzēs atteikties no vēlmes kādu pārveidot, pāraudzināt vai salauzt. Neatsakies no izpalīdzēšanas arī pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Horoskops lauvai

Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Horoskops jaunavai

Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi jūtīgāks un uzmanīgāks. Šodien prātīgi ar alkoholu un citām apreibinošām vielām.

Horoskops svariem

Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Horoskops skorpionam

Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par praktiskās psiholoģijas mācībstundu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Horoskops strēlniekam

Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Horoskops mežāzim

Izcila naudas tērēšanas diena. Lietas, kurās ieguldīsi savus uzkrājumus padarīs tavu dzīvi vieglāku un uzlabos izskatu un dāvās prieku. Īpašu uzmanību pievērs jauna apģērba un trendīgu apavu ieguvei.

Horoskops ūdensvīram

Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Horoskops zivīm

Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Konkursi

SPĒLE: Vai zini, kā čehu, portugāļu, igauņu un citās valodās skan vārds "māte"?

SPĒLE: Vai zini, kā čehu, portugāļu, igauņu un citās valodās skan vārds "māte"?

Viena no pirmajām frāzēm, ko jaundzimušais parasti pasaka savā valodā, ir mā, mū, mem, am, mam – variantu ir diezgan daudz. Un, šķiet, ka vārds “māte” daudzās Eiropā runātajās valodās ir visnotaļ līdzīgs. Vai tā patiešām ir? Sagaidot Mātes un Ģimenes dienu Bez Tabu piedāvā Tev uzspēlēt spēli – vai vari noteikt, kā dažādās valodās skan vārds “māte”?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Iknedēļas konkurss klāt! Laimē iespēju apmeklēt "Rally Talsi" un "Lielais Blieziens Talsos 2018"!

Iknedēļas konkurss klāt! Laimē iespēju apmeklēt "Rally Talsi" un "Lielais Blieziens Talsos 2018"!

Iknedēļas Bez Tabu konkursa balvā šoreiz 2 biļetes uz Latvijas rallija čempionāta posmu “Rally Talsi” un 2 biļetes uz (apbalvošanas/after party/lielkoncertu) “Lielais Blieziens Talsos 2018”, kas norisināsies 19. maijā Talsos! Viss, kas tev jādara – pareizi jāatbild uz jautājumu, bet mēs izlozēsim vienu no laimīgajiem pareizās atbildes iesniedzējiem.

Brīvības svētku spēle! Vai Tu pazīsti Brīvības ielas Latvijas pilsētās?

Brīvības svētku spēle! Vai Tu pazīsti Brīvības ielas Latvijas pilsētās? 5

Maija sākums mums visiem ir lieli svētki – tas ir laiks, kas svinam un godinām savu brīvību! Iespējams, arī tāpēc daudzās Latvijas pilsētās par godu brīvībai ir sava Brīvības iela. Kopā šādu ielu ir vairāki desmiti, tāpēc šajā svētku laikā piedāvājam Tev uzspēlēt spēli – kurā Latvijas pilsētā atrodas konkrētā Brīvības iela!

Piedalies "Bez Tabu" iknedēļas konkursā un laimē brīnišķīgas balvas no Rīgas brīvostas un Latvijas Valsts mežiem!

Piedalies "Bez Tabu" iknedēļas konkursā un laimē brīnišķīgas balvas no Rīgas brīvostas un Latvijas Valsts mežiem!

Jau šo sestdien visā Latvijā norisināsies Lielā talka, tāpēc Lielās talkas atbalstītāji – Rīgas Brīvosta un Latvijas Valsts meži – “Bez Tabu” iknedēļas konkursa dalībniekiem sagādājuši talkošanai noderīgu dāvanu komplektu – lietusmēteli, termosu, izglītojošu grāmatu par putniem, kā arī citas vērtīgas balvas, kas noderēs gan lieliem, gan maziem talkotājiem! Atbildi pareizi uz konkursa jautājumu, bet mēs izvēlēsimies vienu no laimīgajiem pareizās atbildes iesniedzējiem!

Dāvanu komplekts no "Toode" izlozēts! Uzzini laimīgo!

Dāvanu komplekts no "Toode" izlozēts! Uzzini laimīgo!

Iknedēļas konkurss ir noslēdzies! Noskaidrots laimīgais, kurš saņem balvu no tērauda jumtiem ”Toode”, kas piedāvā ne tikai jumtu segumus, bet arī instrumentus un visu vajadzīgo to uzstādīšanai. Pareizā atbilde uz jautājumu – “kas ir augstākā būve Latvijā?” – ir Rīgas radio un televīzijas tornis Zaķusalā.

Fotokonkurss: noķer pavasari kopā ar "Bez Tabu"!

Fotokonkurss: noķer pavasari kopā ar "Bez Tabu"! 1

Pavasara vēsmas jau jūtamas gaisā, bet vai pamanījāt pirmos plaukstošos pumpurus? “Bez Tabu” komanda aicina kopīgiem spēkiem noķert pirmos pavasara zaļumus fotomirkļos! Nobildē sevi, draugus, ģimeni plaukstošā pavasara vidē, pievieno bildi un balso par saviem favorītiem! Visvairāk balsu ieguvušais foto autors, laimēs iespēju paviesoties mūsu studijā un pārmīt kādu vārdu ar mūsu smaidīgajiem raidījuma vadītājiem!

Piedalies un laimē iespēju apmeklēt ''Pūkainās Lieldienas ''Skonto''!

Piedalies un laimē iespēju apmeklēt ''Pūkainās Lieldienas ''Skonto''!

Brīvdienās “Skonto” hallē notiks izstāde ”Pūkainās Lieldienas ”Skonto””. Varēs apskatīt divus tūkstošus mājas mīluļu, pavērot iespaidīgu kaķu izstādi un izbaudīt jaunumu – trušu terapiju! Tāpēc arī Bez Tabu piedāvā šīs Lieldienas nosvinēt ar vēl nebijušiem piedzīvojumiem un piedalīties iknedēļas konkursā!

Noskaidrots "PetExpo" konkursa uzvarētājs

Noskaidrots "PetExpo" konkursa uzvarētājs

Esam noskaidrojuši kārtējā ”Bez Tabu” konkursa uzvarētāju. Kā zināms, konkursā bija jānosaka, cik kaķu šķirnes piedalīsies izstādē. Pareizā atbilde – 34!