Ko slēpj krāna ūdens un vai to var dzert? Bez Tabu skaidro eksperimentā

1 komentārs

Citi krāna ūdeni dzer nebēdājot, bet citi atkal – baidās! Turklāt Latvijā darbojas kompānijas, kas piedāvā pārbaudīt ūdens kvalitāti un uzreiz arī filtrus, ar kuriem to uzlabot! Raidījums Bez Tabu veic eksperimentu – ko par krāna ūdeni saka viena no šādām kompānijām un ko – zinātnieki laboratorijā!

Eksperiments!

No raidījuma Bez Tabu biroja tiek paņemts litrs krāna ūdens. No tā pusi Bez Tabu dod testēt “brīnumfiltru” kompānijām, bet otru pusi – zinātniekiem laboratorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Filtru kompānijā” saka, ka ūdenī ir kādas minerālvielas un ka tas noteikti nav filtrēts ūdens. Pēc kompānijas izveidotās tabulas, ar Bez Tabu atnesto ūdeni kaut kas nav labi.

Tikmēr laboratorijā saka – tas ir “absolūti normāls ūdens”. Pēc standarta testēšanas parametriem, ūdens esot dzerams.

Saskaņā ar “filtru kompānijas” pausto Latvijas ūdens problēma ir tā, ka tas ir ciets un ar piemaisījumiem. “Cits uzskata, ka tas veselību neietekmē, citi – ka ietekmē. Par to vēl strīdas, kā tas ietekmē ilgtermiņā – 50, 60 gados,” saka uzņēmuma pārstāvis.

Foto

Video!

TOP komentāri

  • Renāte
    0 0 0

    Renāte

    Apnikuši, ka zvanās ar saviem uzbāzīgajiem piedāvājumiem nākt uz mājām un pierādīt, kādu draņķi dzeram

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl