Kāzu guru Dace Miezīte par savu spilgtāko randiņu: Tas joprojām ilgst vienu vai divas diennaktis

0 Komentāru
Kāzu guru Dace Miezīte par savu spilgtāko randiņu: Tas joprojām ilgst vienu vai divas diennaktis
Foto no privātā arhīva

Daces Miezītes ikdiena kā jau “Kāzu Aģentūras” direktorei paiet, plānojot ikkatra cilvēka svarīgāko dienu mūžā – kāzas. Un, lai arī darbs bieži vien nonivelē romantiskās sajūtas ap šiem svētkiem, viņai pašai ir ko pastāstīt par savu spilgtāko randiņu! Turklāt randiņa stāsts vijas ap attiecībām, kas turpinās nu jau vairāk nekā 14 gadus!

Dace stāsta, ka, lai arī kopā ar vīru jau ir vairāk nekā četrpadsmit gadus un, atskatoties uz daudzajiem randiņiem, kuri bijuši šajā laika posmā, sanāk atgriezties pie paša pirmā.

“Mūsu pirmais randiņš sākās 1.00 naktī, jo tad Kalvis beidza darbu. Mēs pastaigājāmies un runājāmies, iegājām kafejnīcās pēc siltas kafijas. Tikmēr bija pienācis rīts un devāmies uz brokastīm kafejnīcā ar Kalvja mammu. Tad atkal staigājāmies, kamēr jau bija pēcpusdiena un Kalvim bija jāiet pie brāļa uz ģimenes pusdienām. Lai gan Kalvis vēlējās, lai eju ar viņu, tas bija mūsu randiņa noslēgums. Joprojām mūsu randiņi ilgst vienu vai divas diennaktis!”

Uz jautājumu, ko par šādām vecāku izklaidēm saka tikmēr bērni, Dace norāda, ka tā neesot problēma. Par to pat ģimenē esot joks no bērnu puses: “Ja Jūs esat seksojuši simtiem, tūkstošiem reižu, kāpēc mēs esam tikai divi?” – smejas Dace.

Un kamēr vienu vai divu diennakšu randiņi vecākiem joprojām turpinās, Dace atklāj, ka “bērnus tikmēr izklaidē vecmāmiņas un vectētiņi – viņiem ir foršas brīvdienas tikmēr.”

Kad ar vīru varam no laimes apraudāties… #gimene

A post shared by milestiba_lv (@dacemiezite) on

0 Komentāru