55 komentāri

Kad tev dara pāri, ko tu dari – aizstāvies vai sauc policiju? Ja jau pagūts nodarīt pāri, policija, kurai ir uzdevums sargāt likumu, līdz ar to – mūsu drošību, jāveic izmeklēšana un jāsoda vainīgais. Bet tā vien šķiet, ka dažam labam policistam Smiltenē šī tēze nav pa prātam.

Nepatīkamais incidents Jaunsmiltenes iedzīvotājam Viktoram gadījies tad, kad viņš mēģinājis pārdot savu auto. Norunātajā tikšanās vietā ieradās arī četri potenciālie pircēji-jaunieši, kuri ar viņu fiziski izrēķinājušies, jo vīrietis atteicās piekrist viņu ultimātam nolaist cenu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar lauztu ribu, kā arī savu 14 gadīgo dēlu, kurš bija liecinieks vardarbībai, Viktors devās uz Smiltenes policijas iecirkni, taču likumsargu reakcija bija šokējoša, jo viņi acīmredzami centās izvairīties no saviem dienesta pienākumiem. Vīrietim tika piedāvāts rakstīt nepatiesu liecību, ka traumas viņš guvis pats, jo tāpat jau neko nevarēšot pierādīt…

Video

TOP komentāri

 • Vērīgais skatītājs
  +30 +30 0

  Vērīgais skatītājs

  Paanalizējiet sarunu, tur korespondents uzdod jautājumu par to vai cilvēks nav bijis Jaunsmiltenē u.t.t, jautā par fizisku izrēķināšanos pat nepieminot mašīnu, bet tas trubas otrā galā brīnās un jautā : "kādu mašīnu". Tas nozīme`, ka viss ir pareizi un onka nemelo, cerams, ka šos āžus paņems aiz olām!
 • Sandris
 • teleskops
  +20 +20 0

  teleskops

  Kam tad tagad lai uzticas policijai nevar pats aizstāvēties nespēj vienīgi iegādāties šaujamieroci un rezultāts ir letāls tikai viena nianse tad gan policija pret tevi ierosinās krimināllietu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl