4 komentāri

Kam jānotiek, lai Pārtikas veterinārais dienests un policija izglābtu dzīvniekus, kuri ir spiesti mitināties briesmīgos apstākļos? Abas valsts iestādes turpina demonstrēt visai “bezzobainu” attieksmi.

Jau vēstīts par kādu dzīvokli Rīgā, kurā. pēc kaimiņu teiktā, absolūti nepiemērotos apstākļos tiek turēti dzīvnieki. Par neciešamo smaku jau vairākkārt sūdzējušies iedzīvotāji, taču Valsts policija un PVD visai atklāti izvairās no atbildības. Ierodoties pie minētā dzīvokļa, sākotnēji PVD darbinieki paklauvē, taču, saprotot, ka tur dzīvojoša kundze neatvērs durvis, ir gatavi doties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu norādes, ka šādos gadījumos vajadzētu izsaukt policiju, gan neiedvesmo PVD inspektorus ķerties pie darba. Tā vietā, lai strādātu savu darbu, viņi “uzklūp” Ulubeles pārstāvei un izsaka pārmetums par vēstuļu rakstīšanu, kā arī prasa paskaidrojumus par atrašanās iemesliem viņas pavadonim. Neraugoties uz kaimiņu sūdzībām par dzīvnieku apstākļiem, PVD pārstāvji tos turpina saukt par pieņēmumiem un arī pēc policijas sagaidīšanas nekas netiek darīts lietas labā.

Lasi šī materiāla autora viedokli Bez Tabu mājas lapā.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Nika
  0 0 0

  Nika

  Mums mājdzīvniekiem jau nav nekādu tiesību, tas jau sen zināms! Mūsu dienesti MĀK tikai veikalus aptīrīt! Tur ātri atrodas pie kā piekasīties!!!
 • Briedis
  0 0 0

  Briedis

  Kāds te sakars ar brīvo Latviju?!!! Brīvajā Krievijā notiek vēl lielāks bardaks šajā jomā...
 • Protams
  0 0 0

  Protams

  Policija nekrāmēsies gar tiem lopiem, jo te nesanāk nekāda sodanauda.
  Kuram lopam ta izsniegsi protokolu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl