Kaimiņienei ir bažas, ka privātmājā Jūrmalā cietsirdīgi izturas pret suņiem

Jūrmalas iedzīvotājai ir bažas par apstākļiem, kādos piemājas teritorijā kaimiņi tur suņus. Sieviete uzskata, ka tiek pārkāpti mājdzīvnieku labturības noteikumi, un nespēj palikt vienaldzīga, redzot, ka trīs suņi spiesti uzturēties mazos voljeros.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Anon

  Anon

  Šajos komentāros var skaidri redzēt cik vecmodīgi un nezinoši ir Latvijas iedzīvotāji. Turēt suni voljērā ir kategoriski skarbi un nehumāniski, tas ir ļoti pielīdzināms visu dzīvi turēt cietumnieku solitārajā izolācijā. Brīvā dabā suņi ir sociāli dzīvnieki kas dzīvo bāros un staigā vairāk kā 10km dienā. Atdalot suni no jebkāda veida socializācijas un aizliedzot tam ikdienā staigāt pat 1km, tu ne tikai aktīvi to moki, bet neatgriežami sabojā tam prātu. Pirms jūs iegādājaties suni, saprotiet faktu ka suns nav kāds darbarīks, bet dzīva būtne ar jūtām un vajadzībām.
 • Zane

  Zane

  Nu cilvēki galīgi saspieduši galvu uz tiem suņiem!Šis bija sižets,kur skaidri redzams,ka nelietīgā kaiminiene gribēja nomelnot otru,bet -nekas nesanāca.Ko viņa iedomājās,kur tie medību suņi būtu jātur,ja ne voljēros,ko labāku vēl gribēt?Par saimnieku prieks,bet stukačenei gan jau karma atmaksās.
 • Gribēja nomelnot
 • Jūrmalnieks

  Jūrmalnieks

  Prātīgs saimnieks. Labāk, lai sēz voljērā nekā skrien pa visu teritoriju un aprej katru garāmgājēju un bojā kaimiņiem nervus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!