1 komentārs

Galvaspilsētas centrā, Miera ielā 29, kaimiņa – Miera ielas 31. nama īpašnieka – rīcības dēļ iedzīvotāji spiesti dzīvot ”sūdos līdz ausīm.”

”Mēs netiekam pie savas kontrolakas, kura atrodas blakus teritorijā. Kaimiņš, gribot attīstīt savu projektu, ir salauzis mūsu kanalizācijas cauruli,” stāsta Miera ielas 29 iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nama iedzīvotāji stāsta, ka labierīcības ir spiesti izmantot darbavietās, sporta klubos un ēd no papīra traukiem, lai pēc iespējas mazāk būtu jāizmanto kanalizācija.

Miera ielas 29 kanalizācija atrodas blakus īpašuma teritorijā. Īpašums ir nožogots, bet vieta, pa kuru iespējams piekļūt pie kanalizācijas, proti, kontrolaku, apsargā apsardzes firma, ko nolīdzis Miera ielas 31 īpašnieks.

Piemēram, pērnā gada pašā nogalē šo zemes gabalu apsargāja vismaz piecas apsardzes automašīnu ekipāžas.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Aldis
    0 0 0

    Aldis

    Pašvaldībnieki kārtējo reizi iespridzina, ieinteresētība - nulle. Kāda jēga viņus vispār saukt?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl