Komentāri

Kāda Ezermalas nama iedzīvotājam nudien nav klājies viegli – viņš iesprūdis liftā, un glābēju ierašanos viņam nācās gaidīt trīs stundas! 

Aleksandrs devies uz 1. stāvu pārbaudīt pastkastīti. Pēkšņi lifts apstājies, jo visā mājā pazudusi elektrība. Vīrietim nebija līdzi telefona – piezvanīt viņš nevarēja! Par laimi, vīru drīz vien sameklējusi dzīvesbiedre, un tad jau uz karstām pēdām vīrieša kaimiņš sazvanījis lifta apsaimniekotājus. Taču glābēji kā neieradās, tā neieradās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No pirmajiem vārdiem bija skaidrs, ka kaut kas nav labi ar sazvanīto operatoru. Valoda bija ļoti neskaidra… Varbūt cilvēks slikti jutās, taču no pirmajiem vārdiem šķita, ka cilvēks ir pamatīgā žvingulī,” stāsta kaimiņš. Pēc tam uz avārijas dienestu kaimiņš zvanījis vēl, taču klausuli pacēla tikai no trešās reizes, un arī tajā atkārtojies tas pats – otrā klausules galā, pēc kaimiņa domām, operators bija pamatīgi piedzēries un pat neatcerējās par pirmo zvanu, ka izsaukums jau ir bijis.

Foto

Galu galā Aleksandrs bija spiests liftā pavadīt trīs stundas, pa šo laiku viņš pamatīgi nosalis.

Lifta apsaimniekotāji norāda, ka minētā operatore jau ir ilggadēja darbiniece, strādā maiņu darbu, un vienas maiņas ilgums ir 24 stundas. Iespējams, pie vainas bijis nogurums un sliktais veselības stāvoklis. Sieviete esot lietojusi medikamentus.

Uzņēmuma vadība atvainojas Aleksandram par notikušo.

Taču aktuāls jautājums – ja reiz darbinieki nogurst un neatceras izsaukumus, vai tādēļ cilvēkiem liftā jāpaliek vairākas stundas?

Video

Lasi vēl